Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha itt veszem a...

Szerintetek ha itt veszem a mini prot megéri?

Figyelt kérdés

valamint minden tartozékot adnak dobozzal mindennel?

[link]


2012. jan. 8. 11:45
 1/4 anonim válasza:
Ha 51.000-ért veszed, akkor ahhoz NEM kapsz magyar menüt és tartozékokat, csak a készüléket angolul.
2012. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a kép alatt ezt írják: Az általunk forgalmazott készülékeket a gyártó által csomagolt összes alaptartozékokkal együtt értékesítjük!
2012. jan. 8. 11:53
 3/4 anonim válasza:
Ott van az is sajnos pirossal, hogy az akciós készüléket angol menüvel és tartozékok nélkül adják. Ez így sem nagyon éri meg, max ha van otthon töltőd, memkarid, USB kábeles. Itt a garancia hiánya az, ami miatt semmi esetre sem venném meg. Valamelyik szolgáltatónál sokkal jobban jársz szerintem, vagy nézegesd az apróhirdetések között, hátha van vmi eladó ajándék- vagy nyereménytelefon...
2012. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát om vagy itt veszem vagy a telenornál előfizusan ötvenötért csak nekem számít az az ötezer is mert csak most kaptam karira névnapomra fogok meg húsvétra pénzt kapni :S
2012. jan. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!