Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung stAr II problémája?

Samsung stAr II problémája?

Figyelt kérdés
iskolába mindig viszem a telefont és levan ugye zárva nem lehet feloldani csak ha az oldalán megnyomom a gombot vagy a középsöt. de még utána is felkell oldani oldalra huzva... na berakom a zsebembe orán és amire kiveszem a végén össze vissza sms ek vannak küldve meg mm sek és nem értem hogyan mert a zsebemben ha netántán felis oldja magát nem tudom h bir irni szöveget meg képet elküldeni, meg hivogatni... ez mitöl lehet v mit tegyek ellene?
2012. jan. 9. 14:51
 1/3 anonim válasza:
hát ezt én sem értem hogyan tud smst meg mmst küldeni...szerintem viddbe egy szervízbe vagy addel és vegyél egy másikat
2012. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát énsem értem de uj telefon 2hetes amugy..
2012. jan. 9. 15:05
 3/3 anonim válasza:
viddbe a szolgáltatóhoz akkor mert gondolom van rá garancia
2012. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!