Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT s5230-ra fruit...

Samsung GT s5230-ra fruit ninja játékot hogyan tölthetem le ingyen?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném ezt a játékot, találtam olyan oldalt ahol lelehet tölteni, de nem voltam biztos benne hogy ingyenes. Már mindenhol próbáltam, csak de vagy Iphone-ra vagy androidra lehet letölteni... :(
2012. jan. 9. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted:

*****


-> keresd a "Download to PC" feliratot.

(mobilra .jar-ban jön, nem PC-re, csak a gépre tölti le :))



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

innen le tudod tölteni!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jan. 10. 20:05
 4/6 pontazbleee válasza:
és ha letöltöm, hogyan lehet telepíteni a telefonra? mert én rátettem úgy ahogy volt, de nem nyitja meg ://
2012. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Először is mielőtt leszeretnéd tölteni a játékot le kell töltened a telefonodra egy java programot !!!!

Miután letöltötted a programot felteszed a telefonodra és,elindítod ezt a fájlt.Ilyen neve van hogy : telepít.html ezután ha rajta van a telefonodon akkor ráteszed a telefonodra a fruit nínját ,De fontos hogy ezek EGY mappában legyenek!!! Ha rajta van a telefonodon a JAVA is meg a Játék is akkor elindítod a TELEPÍT.html-t és beírod a letöltött játéknak a PONTOS nevét!!!! ezután már csak annyi a tehendő hogy az alatta lévő INSTALL gombra rákkatintol és ő automatikusan telepíteni fogja !!!! Ezután már játszol is !!! Jó szórakozást!!!

2012. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és a java programot hogy lehet letölteni?
2012. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!