Gaxal kérdése:

Ilyen teló kéne:?

Figyelt kérdés
érintős jól kezelhető min.: 3.2es kamera, wifi, és 2éves előfizetéssel max 40 000FT és játékokra is alkalmas legyen ??
2012. jan. 9. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen is az a telefon.

Mert ha már megkaphatom 20.ezerért is akkor nem kéne.(mondjuk én 2 év előfizetéssel nem vennék semmilyen telefont)

2012. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

SE Xperia Mini.

40ért ez a legjobb választás.

2012. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na ne mond már olyana van a fél osztályomnak xDD de kösz
2012. jan. 9. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:
live? annak van előlapi kamerája és olyan 40k körül van telenornál kártyásan :D
2012. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sony ericcson live?
2012. jan. 9. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj kedves kérdező, hogy balf@sz vagy.

Ha tudod, hogy az Xperia Mini jó választás, vagy olyan van a fél osztálynak, akkor miért is kérdezed ezt az egészet? Mert van sok telefon, ott van pl a Skate, de az hardverileg sokkal gyengébb, viszont kijelzőben jobb.

Szóval, ha tudod, akkor miért is teszed fel a kérdést? Ezt utálom, mikor valaki játssza a hozzáértőt, de csak beszólogatni tud. Most nem akarsz ugyanolyan telefont, de az elvárásod érdekes. Valami gagyi Nokiára gondolok a leírásod alapján. De ne higgy nekünk, mert biztos kamuzunk. Baj, ha ugyanolyan telefonod van? Nem az X10-re gondolok, hanem a sima Mini-re. Nézz utána, ha tudsz.

2012. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem az kicsi és nem akarok a robotok közé csatlakozni most egy zte amigon vagy egy zte- bladén gondolkod9om
2012. jan. 9. 19:43
 8/12 A kérdező kommentje:
de tudod mit veszek egy darab papirt és rárajzolok egy telefont kivágom és le van tudva
2012. jan. 9. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarsz a robotok közé csatlakozni, szal nem Androidos készülék kell?

Amúgy előbb írtam, hogy ZTE Skate. Az jobb, mint a Blade, s a Blade már régi készülék, vagyis kifutó.. Gyártói támogatás már nincs, mert nem foglalkoznak vele, letelt a másfél év, ha jól tudom. A Skate még új, újabb droid van rajta, meg mindenben jobb a Blade-nál. Amúgy Xperia Mini-t azért éri meg venni, mert lesz rá ICS, a többi telóra nem igazán, ami hasonló árban van. De csak ennyi.

2012. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mi az az ics ??? xDD
2012. jan. 9. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!