Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek MAX...

Fuuton kérdése:

Milyen telefont vegyek MAX 90, 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Eddig Galaxy S Plus, vagy a Motorola Atrix jött szóba.
2012. jan. 9. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Galaxy S, HTC Desire HD, Desire S, Incredible S, Motorola Defy, SE Xperia Arc S/Neo/stb
2012. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az Atrix jóféle, mindet veri. Most el is gondolkodtattál. :D
2012. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Sima Galaxy S jobb a Plus-nál, csak Rootolni kell, meg 1 jó főzött rom-ot feltenni, s száguld is a kis teló. :D

De ezen az áron már LG Optimus 2X-et is tudsz venni, igaz, nem a legjobb, de szerintem 1 SGS-nél jobb a 2 mag miatt.

2012. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az Atrix is két magos, Tegra 2, talán az nVidia chip miatt tartok kicsit, mert nem tudok róla gyakorlatilag semmit.

Az Atrix emellett alap 16GB ROM és 1 GB RAMmal bír.

2012. jan. 9. 21:17
 5/20 anonim ***** válasza:

Végülis, a 2X-nél jobb lehet. A Tegrával semmi gáz nincs. Csak annyi, hogy nem nagyon osszák meg a tegrás játékokat az exynossal. :D

Ezek a telók megbízhatóbbak már, mint a régiek. Ha pedig baja lesz, akkor ott a gari. Vagy vegyél fel te is rá ilyen biztosítást, ami nekem van, azt mondták, hogy jó, hát, majd kiderül, ha valami komolyabb baja lesz a telefonomnak, szal, nemtom, hogy lesz-e ilyen.. :D

Akkor Motorola. :D Amúgy lehet kapni valahol hivatalosan? Linkeld! :D

2012. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
hagy légyszi ezt a sok sz*rt, vegyél egy nagyon szép állapotú iPhone 3GS-t ennyiért, hidd el valós kezelési élményben odaver ezeknek az utánzatoknak, egy iphone azért mégis egy iphone.
2012. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Milyen az a biztosítás, és mit fedez?



[link]

2012. jan. 9. 21:38
 8/20 anonim ***** válasza:

Asszem az olyanokra is garanciát vállal, amire a szolgáltató nem, meg a gyártó se. Asszem ilyen kijelző betörés, vagy ilyen 3. fél okozta kár, stb. De erről T-nél tudom, hogy van, szóval, nem tudom, hogy más szolgáltatónál hogy van.


3GS-t? :O

Az már nagyon régi teló, nem éri meg. Akkor inkább 4-et, de azsem éri meg, és amúgy ezek nem klón készülékek, mivel ezt úgy hívják, hogy Android, s nem minden telefon, ami Apple, szóval lépj ki az álmaidból, s nézz utána, hogy milyen más készülékek vannak. Anno, mikor menő volt a 3gs, akkor ok, jó volt, de mostmár 1 rakás.. hagy ne fejezzem be.

2012. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
iphonet ne vegyél...drága és szar..
2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

21:34


Nincs nagyobb bajom az iPhone-nal (a 4-gyel, a többi ingyen sem kéne), de az Androidos telók is ugyanolyan jók, nekem jobban is bejön az egész.


Kezelési élmény?

Miről beszélsz? Ez valami nem létező dolog, csak lépkedsz a menükbe.


Utánzat? Szintén hülyeség.

2012. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!