Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől fagyhat le, merülhet...

Mitől fagyhat le, merülhet gyorsan az iPhone 4?

Figyelt kérdés
Novemberben vettem a T-mobilban, egy fekete és egy fehér iPhone 4-et 8G mindkettő. Nincsenek jailbreakelve, nem is tervezzük. Rendeltetés szerűen használjuk, vigyázunk rá nagyon. A páromé a fehér, már többször lefagyott, kikapcsolt, és rendszeresen lemerül az átlag használattól is. Már kikapcsoltam rajta az automatikus időzóna frissítést, lejjebb vettem a fényerőt, mindig bezárjuk a háttérben futó alkalmazásokat, wifi bluetooth ki van kapcsolva Ugyanabban a csomagban vagyunk, ugyanakkor vettük, kb. ugyanannyi a foglalt memória, mégis a feketének az enyémnek semmi baja. De a páromé lefagy, gyorsan merül. Mitől lehet ez? Mi a teendő? (előre is köszönöm a normális kommenteket)
2012. jan. 10. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom van rá gari. Vidd be a T-hez, ott megvizsgálják és javítják, vagy cserélik
2012. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hibás. menj a gariba.
2012. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem szoftveres a gond. Rendszer frissítést nem próbáltál? vagy restore-t?
2012. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy megvettük, rá pár napra, kijött az 5.0.1 azt rá is raktuk. Mást nem csináltunk vele. Érdemes kipróbálni a restore-t?
2012. jan. 10. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenképp érdemes
2012. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezt megpróbáljuk, köszönöm!
2012. jan. 10. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem segit a restore, akkor azonnal vidd vissza es kend a hajukra. Adjanak egy zsir ujat!
2012. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!