Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza vesznek egy teljesen...

Vissza vesznek egy teljesen használatlan telőt?

Figyelt kérdés
találtam abban az árban egy sokkal jobbat és inkábbbb olyan kellene, de nem tom vissza veszik e a másikat ami ki sincs bontva
2012. jan. 10. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
3 napon belül, blokkal igen.
2012. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ha már eltelt 3 nap???

akkor már nem mi??

2012. jan. 10. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2012. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben el tudod adni egy ilyen "GSM-boltnak", igaz, áron alul (akár 10 - 20 000 Forintot is veszjthet az árából), de legalább visszakapod a pénzed egy (kis) részét.
2012. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerződésben minden le van írva..
2012. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is igy jártam és már másnap amikor visszavittem a telefont akkor nem akarták csak ugy visszavenni.Mondván hogy nem hibás a készülék,max anyit tudnak csinálni hogy elküldik a márkaszerviznek aki eldöntheti hogy esetleg náluk becserélheted-e egy másik telora!nekem ezt mondták a telenornál,persze elmentem eladni egy ilyen telefonos bolnak ahol kapásbol buktam rajta egy 10 est!
2012. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés akkor sztem hagyom inkább, azért nagyon köszi mindenkinek a válaszokat, és felpontoztam mindenkit:)
2012. jan. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!