Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivásátirányitás, és smsátirán...

Hivásátirányitás, és smsátirányitás pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
ez az, hogy van modnjuk egy számom, amit használok csak modnjuk nem akarom magammal vinni, akkor viszek egy másikat és ha átirányitom akkor modnjuk a 20-as számot hivják és a 70-es csörög? sms-el is meglehet ezt csinálni??
2009. máj. 24. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha, neked is kell akkor vmi percdíjat fizetni hívásnál, azaz ha téged hívnak

SMS passz.

2009. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Az sms-re (mobilon) nem lehet átirányítást beállítani. A hívásra igen. ÁLTALÁBAN saját hálózaton belüli átirányítás ingyenes, hálózaton kívüli pedig olyan, mintha az adott hálózatot hívnád.
2009. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

nekem nem került pénzbe, csak beálítottam a telefonomon, hogyha nem érnek el, mondjuk sokáig kicsöng a telefonom és nem veszem fel, vagy pedig ki vagyok kapcoslva, akkor másnak a telefonja csöngjön, azé, kainek a számát beirom az adott rublikába a telefonomon.

Egyszer anya nem értette, hogy lehet az, h az én számomat hívja, és egy másik férfi veszi fel a telefont, dek özbe az én telefonom nálam volt, és egy férfi közelében sem, akkor esett le, hogy oylankor másnak a telefonja fog csörögni, mnitha azt a számot hívta volna. nem az én pénzem fogy, hanem aki hívott volna :)

semmi tarifát nem fizetek én erre.

csak kellemetlen tud lenni a szitu. a hiívásátírányítás olyanoknak való, akiknek több telefonjuk van, és esetleg az egyik telefonon nem érik el, akkor automatikusan a másik számára irányítják át a hívást, és talán a másik telefont már felveszi az ilető. Legjobb ham indenki valamelyik saját számára irányít át és nem idegen emebrekére :)

2009. máj. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sms ben még nem próbáltam, szerintem a hívás átírányítás azért hívás, a nevében is benne van, mert csak a telefonálásra ovnatkozik, az sms re nem.

lehet ega hasonló funkció mairől nem tudok, de azt máshogy hívnák szerintem, azt már lehet nem tudnád egyedül a telefonodon magad beállítani, lehet haoz külön csomag kell, olyan számra irányít át a hívás, mait épp beírsz, ha 30 ast akkor t mobilet hív, ha hetvenest akkor 70 est fog hívni, de csak ha téged nem érnek el egyből az eredeti számon, ha 30 ast hív, mert az van neki a listán, vagy a telefonkönyvbe, és neki nincs meg a másik szám, akkoris a másik számot fogja hívni, ha átírányítottad, a hívó félnek semmit nem kell ahoz a telefonján állítani csak neked. Szal nem baj ha a két telefon nem is egy szolgáltatóhoz tartozik, vagy más mnit a hívó félnek a szolgáltatója.

Szerintem ha valaki 30 as számot hív pl 30 asról, de átírányítják egy 70 esre, kakor ugy veszi le ap énzét, mnitha 70 est hívott volna, de attól függetlenül még az ő telefonja továbbra is a 30 as számot fogja kiírni, mnitha vele beszélne, mégis másik számon veszik fel, olyan ez mint maikor hívsz valakit, és a telefonos kisasszony mondja, hogy kapcsolja a kettes vonalat stb.

és máshol fog kicsöngeni.

2009. máj. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatás díjai


A Hívásátirányítást minden előfizetőnknek havidíj-mentesen a rendelkezésére bocsátjuk, és már az előfizetés pillanatában aktiváljuk is.



Az átirányított hívások forgalmi díját a hívásátirányítást kezdeményező előfizető fizeti.



Idézet: Pannon


De ez minden szolgáltatónál ugyanígy van, aki nem hiszi, írányítsa át telefonját.

2009. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!