Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eljött a tabletek kora?

Eljött a tabletek kora?

Figyelt kérdés

Igazából sosem értettem miért jó egy tablet, de ezen még én is elgondolkozom, hogy veszek egyet ha lesz egy kis fölös pénzem:


[link]


250$-ért Tegra 3-as ASUS. Igaz, hogy csak 7 inch, de ez így is beteg ennyiért.


Ti mit gondoltok?


2012. jan. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

fölösleges


egy galaxy note-al többre mész

2012. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 magos proci tök fölösleges
2012. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy galaxy note kb. 2x ennyibe kerül és gyengébb hardveresen.
2012. jan. 10. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos, a jelenleg forgalomban levő tabletek nagy része egy netbookot már lazán lenyom. Csak még sokba kerülnek, de egy pár éven belül szerintem a netbook megszűnik létezni. Egyik gyártó - nem tudom melyik, asszem az Asus vagy a Dell - már le is állította a netbook ágát, nem gyártanak többet. Asus Transformer Prime-ot vegyél ha van rá pénzed, nagyon durva cucc, egy alsó-középkategóriás laptopot is überel szerintem, és ha így nézzük, akkor már annyira nem is drága.
2012. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várjál még azzal a fölös pénzzel, nálunk nem biztos hogy annyiért kapod.
2012. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20:14


Mér lenne fölösleges. Nem csak a jelenre kell gondolni, hanem arra is, hogy pár év múlva jó lesz majd az a 4 mag. Ez olyan mint pl sokan vesznek i5 meg i7-es pc-ket, de a felhasználók 99%-a nem tudja kihasználni az ezekben rejlő erőt/lehetőségeket. Ellenben 2/3 év múlva lehet kifizetődő lesz. A tabletek még csak most kezdenek elterjedni, ezért érezzük olyan feleslegesnek őket.

2012. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem fölösleges a 4 mag. Egyrész ha most még nem is, előbb-utóbb elkezdenek 4 magra írni alkalmazásokat.


A másik, hogy nagyban növelni fogja a battery life-ot a 4 mag, hiszen az egyszerű feladatokhoz csak annyi magot fog használni, amennyi szükséges, a többit teljesen kikapcsolja.

A teljesen alap műveleteknél (pl. zenehallgatás) a Tegra 3 pl egy 5., kis teljesítményű magot használ, a 4 fő magot pedig teljesen kikapcsolja ez idő alatt.

2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

250$-ért egyébként ez túl szépnek tűnik, hogy igaz legyen.

Valami turpisság biztos lesz ott.

2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem jó dolog,és hasznos!

Csak azt nem értem, nincs róla adat hogy miert nem lehet usb-n keresztül nyomtatni? És hogy az android 4.0 ás tableteknek az usb-je fel ismeri e az összes usb-s kütyüt?? O.0

2012. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
inkább ultrabook
2012. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!