Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek iPhone-ja van találkozo...

Akinek iPhone-ja van találkozott már ilyen problémával? (a használati idő megegyezik a készenléti idővel)

Figyelt kérdés

Februárban lesz 1 éves az iPhone 3GS-em és az a probléma jelentkezett nemrégiben, hogy: ...eddig tök frankón bírta, volt, hogy 3-4 napig sem kellett tölteni, pedig játszottam (is) rajta ezerrel, de ez egyik napról a másikra megszűnt. Azóta szinte naponta kell töltenem, mert nagyon hamar lemerül és azóta megegyezik a használati idő a készenléti idővel. Mindig, minden alkalmazást bezárok, a wifi nem megy, a helymeghatározás nem megy, semmi nem megy. Próbáltam már, hogy kikapcsolom, de úgy sem lett jó. A probléma azóta is megvan és ugyanaz!

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. jan. 11. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A probléma eddig csak az 4s-en jelentkezett , a jelenleg 5.1 beta3-as frissitésben már ki lett javitva .A frissitést nem töltheted le csak ha beta teszter vagy,de februárra igérték a végleges verziót .Én addig várnék a helyedben , ill. ha nincs igazán szükséged rá ,érdemes lenne a 3G módot kikapcsolni,legalább egy pár órás teszt erejéig
2012. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Fel lett frissítve a telefon iOS 5.0.1-re, és azóta minden olyan, mint régen :)
2012. jan. 19. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!