Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y telefonom...

Samsung Galaxy Y telefonom van, és ha hív valaki, miután felvettem, elmegy a hang és a telefon kikapcsol és bekapcsol magától. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Meg valami olyasmit írt ki a beállítások>hívás-nál,hogy "a hálózat nem várt választ adott", nemrégiben meg valami hasonlót is írt ki. Ja és még annyi,hogy a memória kártyán vannak az alkalmazásaim, és azt írta ki,hogy valaki leválasztotta az memo. kártyát. pedig nem nyúlt senki sem hozzá. Utána kivettem és visszatettem,minden jó volt.
2012. jan. 11. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen gyenge telót megvesz, mert rá van írva, hogy galaxy, az meg is érdemli...
2012. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem meg jó teló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked mi számít nem jónak?


2mp kamera, 240*320-as felbontás 65k színárnyalattal, az egyik leggyengébb broadcom proci...


Ne röhögtess már, hogy ez jó.


Erre a telóra igaz, hogy galaxy névvel el lehet a xart is adni.

2012. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jo telo nekem is ilyen van.
2012. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
[link] jo telefon.
2012. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Galaxy néven bármi jó...
2012. jan. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!