Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki? (nagyon...

Segítene valaki? (nagyon fontos) Elfelejtettem a jelszavam (! )?

Figyelt kérdés

Szóval egy Samsung Galaxy S Plus-om van, volt egy bizoonyos jelszavam, majd kicseréltem. Az igazság az, hogy nem is elfelejtettem, hanem egyszerűen nem fogadja el a telefon azt a PIN kódot amit beírok. Pedig biztos voltam benne, hogy azt írtam be, mégsem jó!! Már fogalmam sincs mit csináljak, mindenféle jelszavamat bepötyögtem már, egyik sem jó!


Ugye ki lehet valahogy oldani? Mit tegyek???? Segítsen valaki!:(


2012. jan. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
3x lehet beírni utána a PUK kódot kéri. Ha nem tudod egyiket sem a SIM kártya tulajdonosával (személyi legyen nála) bemész a szolgáltatódhoz és feloldják.
2012. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bárcsak a PUK-kot kérné, de nem kéri!! És nem csak 3x lehet... akárhányszor. És igazából ez nem is a PIN, hanem csak a képernyőfeloldó... mégis úgy kéri, h PIN. Írtam én azt is, a képernyő feloldó jelszavamat is, semmi sem jó! Hogyan tudnák azt feloldani a szolgáltatónál??
2012. jan. 11. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet google accra elküldeni a jelszót, vagy valamit?
2012. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudják feloldani , de ha csinálsz rajta egy szoftverfrissitést,akkor visszaáll minden gyári értékre - igaz,hogy a telefonban tárolt adataidat is elveszited
2012. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!