Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra appek,...

Sophie12 kérdése:

Androidos telefonra appek, játékok wifi nélkül. Lehetséges? FONTOS

Figyelt kérdés
Nincs wifim, vagyis van, de routerem nincs :D de szeretnék rá alkalmazásokat tölteni. ötlet? CD-t nem kaptam a telefonhoz, tehát úgy nem tudom rá rakni.. FONTOS
2012. jan. 11. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

CD-t nem kaptál de a gyártó weboldaláról le lehet tölteni a programot... De nem fontos ugyanis adattár módban a telefon olyan mint egy pendrive.

[link]

2012. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült a Kies programmal csatlakozni. DE hogyan töltsek le rá alkalmazásokat, amikhez nem kell net ? És hogy rakjam fel rá ?
2012. jan. 11. 22:42
 3/16 A kérdező kommentje:
Vagy az android marketről hogyan tudnék letölteni úgy, h ne a telóról kelljen, mert ugye ott nincs net, nem tudok csatlakozni
2012. jan. 11. 22:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Na jó, hlye vagyok. Sikerült, itt vagyok a "pendrive"ban :D De még mindig sötét, hogy hogy töltsem rá , melyik mappába helyezzem etc
2012. jan. 11. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmilyen módon net a telón akkor a Marketet felejtsd el. Onnan nem tudsz a gépre tölteni.

Apk fájlokat teljesen mindegy, hogy hova másolod. A lényeg, hogy megtaláld a telefonon. De ha jól emlékszem egy párszor már feltettek ehhez hasonló kérdést.

Letöltéshez meg Marketen kívül is korlátlan lehetőségek vannak. Egy csomó torrent oldal van, meg warez oldal és ha google-be beírsz egy alkalmazás nevét arra tuti ad ki valamilyen találatot ahonnan le lehet tölteni.

2012. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akár a képekhez is rakhatom?
2012. jan. 11. 23:15
 7/16 A kérdező kommentje:
De nem engedi. .apk formátumú sehova se tudom rakni
2012. jan. 11. 23:19
 8/16 anonim ***** válasza:

Telefont bedugod a gépbe.

aztán gépen felmész a marketre.

bejelentkezel azzal a google fiókkal ami a telefonnal van párosítva.

rámész a kiválasztott alkalmazásnál a telepítésre.

kiad egy ablakot,ahol ott lesz a telefonod.

majd telepítés.

kifogja írni hogy rövid időn belül telepítődik a telefonodra.

ennyi.

2012. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de telefonon NEM tudok csatlakozni a marketre, mert NINCS a közvetlen közelbe WIFIS IZÉ ..
2012. jan. 12. 14:02
 10/16 anonim ***** válasza:

ebből mi nem volt világos??

"Telefont bedugod a gépbe.

aztán gépen felmész a marketre. "

2012. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!