Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy gondom van! Samsung...

Nagy gondom van! Samsung galaxy y eredeti android verzió? Info lenn

Figyelt kérdés
Nemrég rootoltam a mobilom egy hülye játékért meg a chainfire 3d hogy mennyen rajta. Belementem a galériába, és láttam hogy a betűk nagyon homályosak, és a fenti fényképező ikon majdnem középen van és nagyon parányi... Ezt az egészet vissza lehet valahogy csinálni?
2012. jan. 11. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik leggyengébb telefonon akarsz chainfire-t futtatni?


Vettél volna hasonló áron egy xperia mini-t...


[link]


!! Chainfire3D is for 1ghz+ devices only !!


Talán a KIES-el újra lehet rakni vagy esetleg a gyári beállítások visszaállítása.

2012. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lett volna ilyen gondod, ha nem az egyik lexarabb telót veszed meg, mert galaxy a neve.


Nemrég 34000-ért kapható volt az xperia mini, azt kellett volna venni és nem elájulni a galaxy névtől...

2012. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a gond a galaxyval?Az s tudni illik legyalázza az iphone 4et is.itt a gáz az hogy y alias samsung champ 2
2012. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ês az s2 hogy jön ide?

Ha már van egy s2 akkor az alsóbb kategóriában bármit ki lehet adni, mert az emberek a galaxy név alapján választanak telefont?


Eközben meg ott van hasonló áron az új xperia mini, azt meg mindenki xarozza itt a gyakorin, hogy kicsi a kijelzője és így neki használhatatlan.

Az y kijelzője ugyanekkora mégse rugózik rajta senki...

2012. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mi a gond a galaxyval?Az s tudni illik legyalázza az iphone 4et is.itt a gáz az hogy y alias samsung champ 2"


Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szóló.

Hol volt itt szó az s-ről?

Lehet, hogy az s és az s2 jó, de a galaxy y egy fos ahogy van.

320*240-es felbontás 65k színnel, 2 mp kamera.

És valaki megvesz egy ilyet amikor játszani akar. Hasonló áron, sőt karácsonykor olcsóbban lehetett kapni nála az új xperia mini-t.

De tényleg igaz, hogy galaxy néven bármit el lehet adni és viszik is mint a cukrot...

2012. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nemtom mi bajotok van a galaxy y-nal..mindenki szidja, hogy lemerül hamar az akksi (nekem szolid wifihasználattal majd' 4 napot bír), meg hogy lassú(zökkenésnélkül megy mindig) meg h szar a kijelzője meg kicsi ( nekem egy telefon ne egy hordozható tepsi legyen), meg rosszak a színek (nálam nagyon is kontrasztos, meg éles..a világon semmi baj sincs vele).

Igaz, én úgy vettem, h 2.3.6os android van rajta, meg 2.6.35.7 Kernel verzió,és nem nagyon értek hozzá, de nekem működik, relative gyors is a telefon. Használtam xperia S-t is, ARC-ot is, iphone 4S-t is, és oké, gyorsabbak, de nem annyira, hogy fikázni kéne az Y-t. Nekem pöpecül működik, és az akksival sincs gond. Sokan ott cseszik el, hogy 24/7 be wifiznek rajta meg gps bekapcsolva , meg játszanak...nemcsda h lemerül.Szóval nekem bejövős az y.

2013. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!