Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes a Telenornál valamilye...

Érdemes a Telenornál valamilyen okostarifa csomagra váltani?

Figyelt kérdés

Tényleg korlátlan a böngészés?

Valaki leírná a tapasztalatait?

(Előre is köszönöm, elég kezdő vagyok a témában, és a Telenor oldalán nem egyértelmű a leírás)


2012. jan. 12. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaptarifa 2-m volt nettel.Megérte okostarifa 90-re váltani pár 100Ft-al olcsóbb a havidij és 30 perccel többet beszélhetek annyi korlátozással,hogy 45 hál.belül és 45 perc hál.kivül.De ez nem igazán zavar.A böngészés Opera és Opera mini böngészövel korlátlan.Minden más alkalmazás adatforgalmat generál.Nekem bőven elég a 90MB pedig több widgetet,alkalmazást is használok ami adatforgalommal jár.Ha túl is léped a 90MB-ot akkor belassitják de az sem olyan vészes és plusz pénzt nem kell fizetned!
2012. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarok promózni, de szerintem ez jobban megéri: [link] . MédiaMánia XS díjcsomag a T-Mobilenál. CSak azért mondom, mert itt többet kapsz a pénzedért szerintem, legalábbis ahogy elnéztem. Igazából azt ajánlanám neked, hogy nézd meg mind a 3 szolgáltatónál a havidíjas díjcsomagokat, ha kell írd ki egy papírra egymás mellé az adatokat, és nézd meg hol kapsz a legtöbbet a pénzedért, ha csak nem köt a hűség. A Vodafonnál, meg Mátrix néven találsz hasonlót.

2012. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat. Most kártyás csomagban vagyok a telenornál, csak tönkrement a telóm, és gondoltam választanék valami okos telefont, amin tudnék netezni is.

(És elég bénának érzem magam hogy így 30 körül elszaladt mellettem a technika, csak pislogok hogy az "okostelefonok" mire képesek már.:))

2012. jan. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!