Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone4 telomhoz keresnék vmi...

Zselyke:) kérdése:

IPhone4 telomhoz keresnék vmi jó kis kiegészítőket, tokot, dokkolót, ilyesmit. Új a telom, nem vagyok túl jártas, és nem akarok bóvlikat venni. Tipp? Thx

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenből csak eredetit szabad venni. Pl. egy utángyártott dokkoló, amit megveszed 3000 Ft-ért, elronthatja a telefonodat. Egy barátom járt így. De mondok még egy példát, nekem van eredeti adatkábelem, ami a boltban több ezer forint. (Ezt nekem adták a telefonhoz, még amikor megvettem.) És van egy 690 Ft-os utánzatom is. Ha bedugod tölteni a készüléket, az eredetivel előbb feltöltődik. Nem érdemes utánzatot venni. Nem azért, mert cinkes, vagy akármi, hanem hosszútávon kifizetődőbb.
2012. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En megtudom cafolni az elozo allitasat sajat (es cimbik) tapasztalataval.

Csaladi csomagban 3 ajfont vettunk. A gyari kellekeken kivul meg az alabbiakat vettuk eBayen Hong Kongbol:

dokkolo, extra usb kabel, auto tolto, halozati dugo, extra fulhallgato, muanyag tok amit csipeszelni lehet


Na most ezek kozul meg egyik sem mondta fel a szolgalatot (ja de, az en csipeszes tokomat eltortem, de az az en hibam) es mindharmunk meg van elegedve a vasarolt termekkel. A dokkolo valoban lassabban tolt, de azt nem is toltesre hasznaljuk, hanem csak a gepre valo csatlakoztatashoz, amig iTunes-al babralunk.


Az egyetlen hatulutoje, hogy eltart egy darabig, amig a cucc megerkezik, de fele, neha negyed annyiba kerul:)


A fonokomnek is most nezek auto toltot az ajfonjahoz az eBayen:)

2012. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is a tartozékok mondják fel a szolgálatot. Egy idő után a telefon kezd el szépen lassan romlani. Ez olyasmi dolog, mint a töltés. Hiába töltődik fel egy bármilyen telefon 1-2 óra alatt, ha bedugva hagyod egész éjszakára, az egy idő után rontja az akksit. Most még nem gáz, később az lesz. És mint tudjuk, az iPhone nem olcsó telefon. A szereltetése sem az.
2012. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, köszi. :)

Tehát most igazából két ellentétes állítást kaptam, amit amúgy köszönök. És márkákat tudtok mondani? Honnan tudom,h melyik az eredeti?

Gondolom amúgy e-bayen is hozzájuthatsz eredetihez, tehát lehet,h nem is gagyit vettél..:))

köszi

2012. jan. 13. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Az eredetin fel van tüntetve, hogy; Designed by Apple in California. Pl. az adatkábelen is halványan látszik. A dokkolón is. Egyébként ha dokkolót keresel, az enyém eladó, mert semmire sem használom :)

Tokból igazából teljesen mindegy milyen veszel, az nem számít. Az enyém ilyen, én a T-mobileba vettem 1500 Ft-ért. Nagyon szeretem.

[link]

2012. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nezd, mi tobb mint egy eve hasznaljuk a 3 ajfont, es eddig egyikunk sem tapasztalt semmi negativumot a Hong Kongbol rendelt gagyi kinai toltovel/dokkoloval/fulessel/autotoltovel... a dontes a te kezedben kerdezo :)
2012. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! :) tényleg jól néz ki az az 1500-ös tok is, de végül azért nekem is csak sikerült... :P [link]

természetesen a pink, hát igen...mondjuk más árkategória, de nagyon elégedett vagyok vele, és mindenki rendesen megbámulja az utcán is, és itt találtam elég desing-os dokkolót is, asszem az lesz a következő :))

köszike

2012. jan. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!