Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy Sony...

HTC Wildfire S vagy Sony Ericsson Xperia mini?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok? Mik a tapasztalatok?

Engem a képminőség/fényképezés, gyorsaság /akadozik-e/, internet használat érdekelne, melyik a jobb?


2012. jan. 12. 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

nekem htc wilfire s-em van, anyámnak meg xperia mini.

a wildfire külsőre meg mindenhogy jobban tetszik, viszont az xperia állítólag többet tud/gyorsabb.

nem tudom, nekem még nem tűnt fel a különbség.

2012. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Melyik alkalmas videóhívásra? /Ez még lemaradt./

:)

2012. jan. 12. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
xperia mini jobb, van rajta előlapi kamera is.
2012. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mini pro-n van.
2012. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igaz +1
2012. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Wildfire S-en nincs is előlapi kamera.

Plusz Minin 720p kamera, jobb processzor, és állítólag ICS is lesz rá (bár ezt csak most találtam, szerintem hivatalos nem lesz)

2012. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Kezdek egyre jobban hajlani a mini felé, remélem, nem járok vele rosszul :)

2012. jan. 12. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Az 2011-ben kiadott összes Xperiára és a Live with Walkmanre is kiadják az ICS-t, még decemberben bejelentették hivatalosan.
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Product Blogról idézek:


"As previously communicated we will update the entire 2011 Xperia portfolio* to Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) as part of our next software upgrade. Our developers are now busy merging our current Xperia™ software with the new features in Android 4.0.

With the holiday season around the corner, we’re happy to confirm that the first 2011 Xperia™ smartphones will be upgraded to Android 4.0 starting from end March/early April 2012. The first smartphones to get the upgrade are Xperia™ arc S, Xperia™ neo V and Xperia™ ray. Soon after, starting from end April/early May, Xperia™ arc, Xperia™ PLAY, Xperia™ neo, Xperia™ mini and mini pro, Xperia™ pro, Xperia™ active as well as Sony Ericsson Live with Walkman™ will get their upgrades. ...


... So, how do you know when the new software is available for your Xperia™ smartphone?

Owners of 2011 Xperia™ smartphone will receive a notification in the phone instructing them to download the software over the air via 3G or WiFi. Alternatively, they will have the option to connect to a computer and download it via PC companion.

Over the next months we will be keeping you up to date on progress and we will also share video demos of the new software running on 2011 Xperia™ smartphones.


* “2011 Xperia™ Portfolio” refers to the following products: Xperia™ arc and arc S, Xperia™ PLAY, Xperia™ neo and neo V, Xperia™ mini and mini pro, Xperia™ pro, Xperia™ active, Xperia™ ray as well as Sony Ericsson Live with Walkman™..."


Nos, ez dicséretes, a Sony Ericsson az egyetlen olyan gyártó, amely a teljes 2011-es palettára kiadja a frissítést. A többi gyártónak példát kellene vennie a Sonyról.

2012. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Példát kéne, de amilyen hardver van a Sony alatt, így nekik könnyű ezt megtenni. Most a Samsung mit csináljon egy Ace-szel? Ezt is alig bírja.
2012. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!