Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 zene áttevés iTunessa...

IPhone 4 zene áttevés iTunessal? Albumképváltás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a zenék közül nem tudom áthúzni. Lehet én vagyok a hülye, de kettőször kattintok a zenére és egyszerűen az áthúzás közben megjelenik az a "nullaáthúzva" és nem engedi át tenni:SSS A másik, hogy lent írja h illusztráció nem adható hozzá. Ahol meg belekell húzni a képet (albumképet) oda hogy húzom bele? (Megnyitottam kicsibe a mappát amiből áthúznám de nem engedi:@)
2012. jan. 12. 20:24
 1/3 A kérdező kommentje:
átlőtt nullával is ráteszi vágom , de a képváltást nem engedte.
2012. jan. 12. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Az iPhone nem ipod.

Zenet nem "rahuzassal", hanem szinkronizalassal teszel ra:)


Nyisd ki az ajtunsz, dugd ra a telot es mikor megjelenik, mondd neki, hogy sync. Persze elotte a zene fulnel pipald ki, hogy syncelje a zenet.


Albumkepet ugy csinalsz, hogy a notara jobb eger, get info (nem tudom magyarul mi van odairva nekem angol van) es a get infonal az album artworknel kattins az ures negyzetbe es keresd meg a kepet hozza.

2012. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vágod ez tök jó ígyis kiprobalom:DD de tök máshogy szoktam és úgyis jo:DDD amúgy kösi
2012. jan. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!