Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Blade és a Libra tényleg...

A ZTE Blade és a Libra tényleg ugyanaz? Miért nem tesznek az ilyen jó telefonba vakut? (csak az hiányzik belőle)

Figyelt kérdés
S ezért gondolkodok a Telenor OT990-en is:)mert abban van vaku és jobb a fényképezője talán. Tapasztalatok?
2012. jan. 13. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

A Libra és a Blade lényegében ugyanaz tudásra. A Telenorral vigyáz be ne dőlj az 5 megapixel dumának, kurv.a szar képeket csinál, az én 2 megapixeles w800i telefonom fényévekkel jobbat csinál. Tessék itt a tesztje, olvasd el a kamerás részt. [link]


Mennyi pénzed van rá? 40 ezer Forintért a T-Mobilnál Domino csomagban tudsz venni SE Xperia Minit, amin 5 megapixeles kamera van LED villanóval, na az már korrekt képeket csinál, plusz hd videó felvételre képes, emellett a belbecs is jóval komolyabb mint a konkurens telefonoké, Miniben már Armv7-es proci van többiben meg még csak Armv6-os, ami sebességen jól kitűnik. Telenor még azt mondom ér anyit amennyiért adják, de a Librát meg a Blade-et felejtsd el, annyiért fényévekkel jobbat kapsz.

2012. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olvastam a tesztet. sztem is gáz kicsit a fotómasinája.

Vaterán találtam 35ért librát s az kicsit csajosabb mint a Blade. Szerintem nem olyan rossz az. Kerekebbnek tünik.Képeken legalábbis. Pannonos vagyok,maradok is.

Én a procikhoz nem értek,az asztali gépeken se:(

Ahogy láttam egész gyors a futása...

2012. jan. 13. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, akkor a T-Mobil nem játszik. Pannonnál drágák a telefonok, még előfizetéssel is, karácsony előtt olcsók voltak :) Na pillanat keresek én neked 35 ezerért sokkal jobb telefont. Libra használtan 35-öt nemér max 30-at.


Tessék itt van ez például, és pont telenoros: [link]

vagy ez [link]


[link]


[link]

[link]


Ezektől jobbat nem fogsz találni.

2012. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na nézd meg:) [link] Újnak irja... S androidosban normális,jó tel melyik? A SE-k piciknek tünnek... Meg tömeg telnek. Azt meg nem szeretném. Mindig egyedi telefonom volt... K700,k530,most a párom k600asa,elöször egy c30(Jó 15évesen:D:D)
2012. jan. 13. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy egyedi kell. Hát, az biztos hogy wayteq librából nem sok van, de mem véletlenül. A SE Live with walkman meg nem tömegtelefon, minit sokat láttam már, liveot nem. Egy 1/2 hónapos live-val jobban jársz 40ért is jó vétel. És nem is kicsi, 3,2" a kijelzője, és jól elvagyok vele, pedig viszonyag nagy ujjaim vannak. És hát a belbecs is számít, én az erősebb procit választanám, hidd el sok bosszúságtól óvod meg magad ha nem armv6 architektúrájút veszel. Nem beszélve arról, hogy a SE a teljes 2011es palettára kiadja a legfrisebb 4.0ás androidot, ami nem kis szó. Szvsz mimdenképp jobban jársz


Ès még valami: a hirdető el van tévedve picit, a wayteq librának annyi köze van a bladehez, hogy a zte-vel együtt csinálták, a blade utódja a zte skate.

2012. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerinted a Blade megéri 23ért? Mert azt irja a Pannon oldala h 10e netes kedvezménnyel.S az eredeti ára 33e.Limit csomagos vagyok(kb 4éve) Szóval 2500-3000 még minusz.
2012. jan. 13. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyiért jó vétel.
2012. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem... Azt irja a Pannon,h netes kedvezmény:10e. De ha belépek a netshopba és beteszem a kosárba akkor csak 3ezerrel adja olcsobban ami tkp 31.
2012. jan. 13. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát passz, én nem szeretem az ilyen netshopokat. Személyesen egyszerűbb. Ha ilyen csomagban veszes tényleg vedd fontolóra a Liveot, nem akarom rádsózni, de tényleg mindenben übereli a zte-t. Support is nagyon jó.
2012. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!