Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, ha engem valaki...

Szerintetek, ha engem valaki rejtett számról hív és bemegyek a T-Mobile-hoz, akkor ott meg tudják mondani, hogy milyen számról hívtak?

Figyelt kérdés

Valaki telefonbetyárkodik és már nagyon unom...

Kb állandóan csörög a telefonom és nem szól bele... -.-"


2012. jan. 13. 14:13
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Ha rejtett számról hív, akkor honnan tudod, hogy T-Mobile-os telefonja van? Lehet, hogy vonalasról keres vagy másik társaságnál van.


Egyébként, ha tudják sem adnak ki telefonszámot.

2012. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen történt már ismerőssel is, ráadásul úgy, hogy új száma volt, és kb csak 5-en tudták még:D Neki abbahagyta, szerintem Neked is abba fog maradni. Ne vedd fel, nehogy trükkös hívás legyen (pénzbe kerülős) Nyomd ki a fenébe:)
2012. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítsd be a telefonodat, hogy a rejtett számokat automatikusan ne fogadja. Probléma megoldva.
2012. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ez nem most kezdődött nekem. Ilyen hullámokba rájön az illetőre és akkor napokig folyamatosan hívogat... -.-"


És nem tilthatom le, hogy rejtettről ne hívjanak, mert hivatalos helyről is rejtetten szoktak keresni... :/

2012. jan. 13. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudják megmondani. A kimenő hívásaidról tudsz kérni részletes számlát, de a bejövőről nem.
2012. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem mondhatják meg,ha tudják ha nem.

Rendörségre elmész és ott hátha tudnak segíteni.. :)

2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!