Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIért nem talál az iPhone...

MIért nem talál az iPhone 4-em semmilyen bluetooth-ot? Probáltam más telefonnal számitogéppel, laptoppal. Még más iPhonennal nem probáltam.

Figyelt kérdés
Az iphonet a számitogépek megtalálták de a nokia telefonok nem. És a telefonom nem talál semmilyent eszközt, ha párositani probálom nem jelenik meg semmi. Mi lehet a probléma?
2012. jan. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel az iphone - on a bluetooth nem adatátvitelre szolgál , de van hozzá millió 1 app , hogy működjön , keress rá h bluetooth az appstore - ban
2012. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem,köszi


És nem tudod melyik az a program amivel ingyenes lelehet tölteni az app storebol az alkalmazásokat/játékokat?

2012. jan. 13. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan program nincs
2012. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ahoz már jailbreakelni kell az iphone odat , és gépre letölteni a játékokat és onnan felpakolni telóra , de ha érdekel a jailbreak akk a szifon.com on utánna tudsz olvasni h mit hogyan
2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kell legyen mivel láttam multkor egy ismerősőmnél hogy töltötte le csak már nem tudom miaz,mert ő külföldön van most.Installous mire szolgál?
2012. jan. 13. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
igen ez az a program ami a jailbreak mellet van , tehát jailbreak nélkül nincs ilyesmi
2012. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fogod és regisztrálsz az App Store-ba INGYEN! ott kitöltesz egy lapot (lakcím,név,telefonszám, bankkártyaszám esetében:NONE stb..) utána rámész az App Store-re és ott letöltöd. és nem kell semmit se feltörnöd. a neve pedig: BTShareFree
2012. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!