Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem előfizetéses telefont...

Vettem előfizetéses telefont részletfizetésre, de ellopták és nem fáj rá a fogam kifizetni a részleteket. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A kérdés érthető. Csak normális válaszokat várok! köszönöm!
2012. jan. 13. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

1. azonnal letiltod a számot, mielőtt több százezres számlát csinálnak neked

2. kifizeted a részleteket - mert elengedni nem fogják (bárki mondhatná, hogy elvesztette)

2012. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vettem egy gyémántgyűrűt de elvesztettem, kérem vissza az árát. Logikus ugye?
2012. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos , marad az előfizetésed, amit fizetned kell az aláírt ideig. Marad a részlet, amit szintén fizetned kell , amíg le nem jár.

Nincs választási lehetőség.

2012. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A telefon részleteit be kell fizetned.

Ha hűségidőben vagy akkor a havidíjas díjcsomagot is fizetned kell, de a szolgáltatódtól visszaigényelheted a régi számodat egy új sim kártyán.

2012. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szám marad, természetesen. Tavaly 5 000 Ft-ba került az új kártya. Azonnal adták.
2012. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!