Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan híreket hallottam hogy...

Olyan híreket hallottam hogy a Nokia okostelefonoknak sok hibájuk van, sokat kell javítani? Többi lent

Figyelt kérdés
meg hogy egyre szarabbak, bocs a kifejezésért, választanál mondjuk egy nokia okostelefont? nem tudom h most mit gondoljak
2012. jan. 13. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, a windowsosokat talán.
2012. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem Windowsos van. Még nem is volt hibája
2012. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyém már 4 éves, de még semmi hibája nem volt. Ha majd lecserélem, akkor következő is Nokia lesz.
2012. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amíg symbian volt rajtuk, ez igaz is volt, de miután a windows megkörnyékezte őket, rájöttek, hogy még mindig tudnak jó minőségű és jó tudású telefont építeni, ami versenyképes a piacon. Ld.: N9, Lumia sorozat.
2012. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

a nokia n9 olyan telefonja egyik rokonomnak van kb. 2 hónapja van és eddig olyan 3 vitte jatíttatni :/

hát akkor én már nem nagyon tudom h mit gonoljak :/

2012. jan. 14. 09:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Amióta ólommentes forrasztóanyagot használnak, globálisan nagyon szar a minösége mindegyiknek. Ez a magyarországon és romániában gyártott nokiákra triplán igaz,mivel sajnos van kapcsolatom magas szinten dolgozókkal - nagyon kevés selejtet fogadnak el,pedig termelődik bőven .Sokszor ismert hibával mennek ki telefonok a gyárból .
2012. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó ez most KOMOLY, durvaaa nem csoda hogy én nem akarok ilyen telót :/ :/
2012. jan. 14. 12:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,komoly,de ne legyenek kétségeid,hogy a többi gyártó is így csinálja .
2012. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

akkor mégis milyen telefont válasszak??? o.O

jó lesz a sony ericsson speria mini pro????

2012. jan. 15. 10:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a Sonyt semmibe tartom. Sok ismerősömnek van, állandóan lefagy, meg ilyen egyéb dolgokat mesélnek...


Én nekem van egy Nokia N9-esem, most vettem. Egy hónapja van meg és hálás kis telefon, eszméletlen okos.

A Windowsos mobiltelefonokra meg nem igaz a meghibásodás. Az összes telefonnál felléphet bármilyen hiba.. Legyen az IPhone, Nokia, vagy valami Androidos szar.

2012. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!