Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot tudtok (még)...

Milyen programot tudtok (még) ajánlani sms-esek PC-re való mentéséhez?

Figyelt kérdés

My phone explorert már próbáltam és az Istenért sem akarja felismerni a telefonom:S

Köszi előre is!


2009. máj. 25. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Oxygen phone manager-t. Nagyon sok telefont tud kezelni.

Esetleg ha megírod a telefonod márkáját más programot is lehet keresni hozzá.

2009. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)

Sony Ericsson P990i

2009. máj. 26. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

szia. Szerintem a Sony Ericsson Pc Suit-tal is lehet ilyet csinálni. Próbáld meg innen letölteni: [link]

Bal oldat, hogy mobiltelefon szoftverek és ott lesz, hogy Sony. Vagy próbáld meg a hivatalos honlapról: www.sonyericsson.com

Az a lényeg, hogy Pc Suit-ot kereséll, ami Sonys. Sok sikert hozzá!

2009. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként van eredeti PC suite,a tefonhoz kaptam,de valamiért nem ismeri fel a telefont,úgyhogy nem tudom mi lehet...

2009. máj. 27. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem is volt olyan, hogy nem akarta felismerni,de szenvedtem vele egy csomót és meglett az eredménye, mert sikerült. De azt ne kérdezd hogy hogyan, hanem kattingattam jobbra- balra és úgy. Próbálkozz vele hátha fog neked is sikerülni. Ne add fel!! Sok sikert!! :D
2009. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!