Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik LG Optimus...

Miért nem működik LG Optimus 2x-re az ingyenes Facebook net nélkül? (30-as vagyok)

Figyelt kérdés
Hello. Lenne egy olyan kérdésem, hogy optimus 2x-em van, nincs előfizetve net, t-mobile-os vagyok, és ha nincs bekapcsolva a wifi sehogy sem tudok felmenni az ingyenes Facebook-ra (0.facebook.com). Előző telóm nem okosteló volt, és azzal simán Facebookoztam ingyenesen. Mindent próbáltam már állítgatni, de sehogy nem jo, mindig azt írja, hogy nincs hálózati kapcsolat. Ha valaki tudna segíteni hálás lennék :) Köszönöm.
2012. jan. 14. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert január 1 óta nincs ingyenes f@szbúk, olvasni kéne tudni!
2012. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne nem irtam volna ki te agyoniskolázott... kár hogy az előbb néztem meg másik telóval ami nem okosteló és hibátlanul ment rajta... Azért kössz a semmit ember ;)
2012. jan. 14. 21:03
 4/9 A kérdező kommentje:
igen már próbáltam böngészőt váltani, de úgy is kapufa. Esetleg vmi más alternatíva?? Valahogy működnie kell net nélkül is a 0.-nak.. nem értem :/
2012. jan. 14. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy látom azt írják,hogy wifiről nem mükszik.
2012. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Wifiről nem megy a 0.facebook.

Nyomj egy netstartot, vagy fizess elő netcsomagra, és a böngészőben simán megy. Csak előbb engedélyezd az adatkapcsolatot (tűzfallal meg tiltsd le a többi alkalmazást, mielőtt 50 ezres számlád lenne).

Amúgy meghosszabbították az ingyenes faszbúkot, június 30-ig.

2012. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha wifizek nem 0.-ozok, hanem akkor már a normális mobil face.. 1értelmű h akkor nem csak a szövegeket akarom nézegetni :D Igen az már jobb alternatíva lehet, de hol tudom a tűzfallal letiltani a cuccokat?? vagy 1általán milyen tűzfallal?? ez itt a nagy problémám. kipróbáltam ugy h adatforgalom bekapcs de 1ből leszívott pár pénzt, szal inkább azt hagytam is.
2012. jan. 14. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
DroidWall a neve, root kell hozzá.
2012. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mi az a root?? Bocs, de nem nagyon értek a netes dolgokhoz telon.. annyit tudok hogy a telom nincs rootolva, de h mi az meg h hogyan kell rootolni azt nem tudom, segíthetnél benne ha tudsz :)
2012. jan. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!