Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb a Samsung Galaxy...

Miért jobb a Samsung Galaxy mini a Nokia 500-nál?

Figyelt kérdés

Nekem a naptár emlékeztető a legfontosabb a munkámhoz a telefonáláson kívül.

Illetve mennyiért tudnám őket eladni?A kedvezmény nélküli vásárlási áruk egyforma,viszont a kedvezményesnél a mini 10-el olcsóbb.miért?

köszi



2012. jan. 14. 23:56
1 2
 1/15 bp1985 ***** válasza:

Miért jobb a Samsung Galaxy mini a Nokia 500-nál?


Mert nem symbian van rajta:)

2012. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De elvileg a kijelzője is sokkal vacakabb,mint a nokiáé.

256K a 16.7M mellett.

Egy kezdő okostelefonnal ismerkedőnek,aki főként nokiát használt csak, annak nem lehet egyszerűbb mégis ismerkedésképpen a nokia?

Bár még mindig nem értem,h. a kedvezményes árban,akkor a nokia miért drágább?

2012. jan. 15. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Én inkább az 500-ast választanám (a Symbian ellenére is), mert a Mininek undorító a kijelzője. Bár egyik sem valami jó vétel. A Telenor One Touch például sokkal jobb és 25k-ba kerül kártyásan.
2012. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A mininek nem a színmélységével van baj, hanem a felbontásával.
2012. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nokia ha üzleti célra kell sokkal megbízhatóbb /néha fagy de nem vészes/ de élet tartalomra sokkal meg bízhatóbb mint egy samsung /tapasztalat/.
2012. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kezdo okostelefonos minek ismerkedjen egy halott rendszerrel (Symbian)? Mondd meg mennyid van ra aztan ajanlunk valami jo kis androidos mobil. Nokiat felejtsd el, nekik mar kb 5 eve lottek, mondom ez ugy, hogy elotte csak Nokia-m volt, es nagyon szerettem mindet.
2012. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De üzleti célra lehetőleg hószútavú telo kell míg az androidnál utobi fél évben a vírus veszély is fent áll. amugy meg már 2 éve hallgatom hogy a symbian haldoklik még is piacon neki van a legnagyobb részesedése és él és virul. az üzleti szolgáltatásai meg alapból jobbak. Az androidnál meg mindent töltögethetsz lefele ami jó is rossz is,de nem az igazi. az android a tiniknek való. én is android fan voltam mig a haveromnak nem rég postázták ki a közel 100eFt-s számlát ami végül kiderült, hogy a teloja generál és intézet hívásokat össze vissza. Meg az andorid azoknak jók akik éjjel nappal net közelben vannak mert egész nap azon log a cuc.
2012. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo94!


Kifejtened bovebben mit ertesz 'uzleti celra' alatt? A felhasznaloneved alapjan max. 18 lehetsz, nem hinnem hogy annyi idosen nagy uzleti tapasztalatod lenne. En jomagam 21 vagyok, en sem vagyok uzletember, csak nem ertem miert ezzel ervelsz.


Az, hogy a baratod kapott egy 100e forintos szamlat, nem az android hibaja, hanem az ove, hogy ennyi esze van.


Egyebkent, milyen telefonod van, hogy ennyire ajanlgatod a Symbiant?

2012. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
samsung s5600. családban nem egy üzlet ember van és inkább nokákat vagy balckberryket vesznek. amúgy a nokia nagyon jól szerkeszthető esemény naplóval rendelkezik az android nem egy üzleti célú telefon. Nekem ez a kis samsung 2éve van meg és már kétszer volt szervizbe és most menne harmadik alkalommal ha nem kukáznám le az előző telefonom egy szétcsúsztathatós nokia volt. 2 évig bírta szó nélkül és akkoriban nem is figyeltem rá annyira mint erre. Még is tovább bírta és mikor lecseréltem akkor is a betört kijelző véget tetem nem bármi más gondom véget. Nekem inkább egy nokia vagy htc egyéb márka. am nem kifejezetten a dorid a gond hanem a gyártó, és te is tudod jól hogy a symbian nem azért lesz lecserélve mert nincs igény rá mert mindig más szegmens volt meg célozva vele mint egy más gyártónál. nokia minidig is üzleti telefon volt lásd nokia e6-00 viccesen nézne ki egy 14 éves lány kezében. ez most kb olyan mint ha a blackberryt és az iOs-t hasonlítanánk össze.
2012. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tehat mindenfele tapasztalat nelkul ajanlod. Ertem, legyen neked igazad! Vegyen Nokia 500-at a kedves kerdezo, aztan elvezze! :D
2012. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!