Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (SŰRGŐS) Samsung Wave 575...

(SŰRGŐS) Samsung Wave 575 (GT-S5750E) miért írja ki minden fél percbe, hogy no connection? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
3G keresné,de nem kapja,2másodpercig fogja 3g-t,de utánna elveszíti,és ezt sorozatosan ismétli meg percenként 2x vagy 3x.Nagyon idegesítő tud már lenni,mert ha zenét hallgatok,vagy játszok rajta,akkor kilép az adott alkalmazásokból.Még a netre sem tudok csatlakozni,mert weboldal betöltése közben kiírja,és leállítja a egészet.Esetleg nem lehetne kikapcsolni,hogy ne keresse a 3G jeleket?
2012. jan. 15. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
valaol a beállítasojknál kell lennie hogy kapcsolatok vagy háloát vagy valami hasonló és ott megtalálod(egy ajánlat nevegyél samsungot mindegyiknek valami baja van 2x volt samsungom, az egyik nem toltodott fol teli, akarmennyit toltottem, es minden feloraban kellett tolteni, a masikkal pedig nem mentette el a képeket, rá mentem a legutóbb fotózottra megjelen az utolsó kép azt eltűnt. Szóval samsug soha többet, nokia x7 em van es meg vagyok elégedve vele.)
2012. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindent néztem,sehol nem ír olyat.
2012. jan. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!