Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3-asom van, ma kitette...

Nokia C3-asom van, ma kitette a bűvös E jelet, ezt a netstart lemondásával sikerült eltávolítanom, de nem működik a wifi. Mit kell beállítani rajta? Vagy valami frissítés? Tegnap du. Még semmi baja nem volt.

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
AZ "E" betű csak annyit jelzett,hogy az EDGE hálózat elérhető.
2012. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sonyanti válasza:

Nos a gond nem olyan nagy mint gondolod :) Az összes baj csak annyi hogy vagy a Nokia email kezelő vagy a közösségek menü pontnál még mindig meg vannak a gyáribeállitások!

Ennek ez annyit takar hogy bizonyos órától bizonyos óráig kapcsolatot csinál az email és a facebook fiókoddal. Így kell neki az EDGE!

A két programban lépjél bele a fiókjaidba és ott valahol a a beállításoknál ott lesz az hogy mikortól meddig kapcsolódjon(frissítsen) az állítsd át 00:00-tól 00:00-ig... és a gond már meg is van oldva :) remélem segítettem :D

2012. jan. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sonyanti válasza:

A wifi-nél szerintem meg a beállítás az ami nem jó...ha zárt hálózatra szeretnél csatlakozni ellenőrizd a kódot.

Ha nem az akkor a kapcsolatoknál a wifi beállításoknál kapcsold ki a wifi keresést és az internet kapcsolatnál kérdezzen...szerintem ennyi lesz a gond :)

2012. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...a gond megoldódott. Az E betű azóta sincs, megküzdöttem vele. A wifi probléma pedig a szomszéd trükkje volt...letiltotta valószínűleg a csatlakozó eszközt, de túljártam az agyán :p
2012. jan. 16. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Sonyanti!


A #2 számú válaszodért 10000000 köszönet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!