Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Nokia N9?

Iphone 4S vagy Nokia N9?

Figyelt kérdés
Melyik telefonnal járok jobban? És miért?
2012. jan. 15. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

4S


mert jobb minden egyes területen. egyedül az illesztés nélküli polikarbonát ház tetszik abban a telefonban, az nyújt egy iPhone-hoz hasonló minőséget/minőségérzetet, minden másban elmarad, legyen az sebesség, kamera, alkalmazáskezelés.

2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

sgs2 v nexus..ez a két szar nemjó semmire.

ha nagyon választani kéne akk 4s

2012. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4S, de 1 S2-vel jobban jársz.
2012. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Írjátok már le nekem légyszíves,hogy miben,miért jobb egy Samsung galaxy S II, mint egy 4S
2012. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
relatív, hogy melyik jobb. hardveresen pantent mind a kettő, operációs rendszer és társai pedig szubjekektív teljes mértékben.
2012. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem akarok Samsung Galaxy S 2...


Ja,és az érdekelne a legjobban melyik fényképez-videózik jobban,és zenét hallgatni melyiken jobb...

2012. jan. 15. 21:42
 7/21 anonim ***** válasza:
úgy járnál a legjobban, ha vennél egy fényképezőt, egy mp3 lejátszót, meg egy kulcstartókamerát, ami kb pár ezer ft-os tételek, és kategóriákkal jobbak, egy szifonnál meg vegyél pár ezerért telót oszt annyi
2012. jan. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Annyira jókat tudok röhögni az ilyen irigy szarokon::D Samsung kiadhat egy 50 colos telefont 50mp es kamerával akkor is csak egy koreai gyártó marad..És ne hasonlítgassuk már egy Apple-hoz.

On: Szerintem 4S-el jobban jársz. Nekem S2 volt és amikor megláttam a 4S-t akkor azonnal eladtam az S2-öt. (és azt mondják,hogy ez a 2 legjobb teló most a piacon)N9-et viszont még nem használtam,szóval arról nem nyilatkozok. De ez függ ,hogy mennyi penzed van stb..

2012. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utolsó, neked se s2, se iPhone4 nem volt a kezedben.
2012. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez lol..

Majd pont eladja az S2-t, hát, azért ennyire ne légy noob..

Amúgy meg hasonlítgatni lehet, mivel 2 oprendszer, az egyik gagyi, a másik Android. Gyorsabb, hát, s miért is? Mert csak 1 menü az egész.. Nem fogja le semmi, mert nincs minek..

2012. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!