Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lenne ez megoldható hogy...

Hogy lenne ez megoldható hogy ne verjenek át?

Figyelt kérdés
Van egy iphonom és jófogásra feltettem. Egy érdeklődöm jó üzletet ajánlott. Küld egy bizonyos összeget plusz egy cseretelefont és igy lesz meg a kért összeg. A probléma hogy ő elküldené a telefont először én visszaküldeném neki az enyémet és úgy küldené a pénzt.De én ebben nem bízom. A futárszolgálat nagyon drága és több mint 300km-re lakunk egymástól. Hogy lenne ez megoldható hogy ne verjenek át?
2012. jan. 15. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Utánvétellel, csak akkor kapja meg a csomagot, ha kifizette.
2012. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ő elküldi a telefonját én átveszem feladom az én telefonomat és ő akkor veheti át ha kifizette még azt az összeget ami nekem még jár?
2012. jan. 15. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ígyvan.
2012. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utánvétre azt az összeget írod, amivel még tartozik. Plusz a posta költséget, ha azt is neki kell fizetnie.
2012. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!