Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a kedvenc alkalmazásaitok...

Mik a kedvenc alkalmazásaitok iPhone 4-re?

Figyelt kérdés
:-)
2012. jan. 16. 14:29
 1/5 anonim válasza:
Nekem az a háttéralkalmazás, ami előbb feltölti a képet az NSA rendszerébe, mint ahogy elmenti a telefonban :O
2012. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soundhound , gyorsétterem , bpmenetrend , árfolyamok , hearth rate , BAC alcohol calculator , + játékok: Infinity blade 1,2 , tiny wings , fruit ninja , doodle jump , plants vs zombies
2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Facebook & Facebook messenger- tudjuk mire jó.


SoundHound- zenefelismerő program. Magyart nem ismer fel!! De nagyon szeretem, 100/95 zenét felismer, sőt ha énekelsz neki azt is. (ne kérdezzétek honnan tudom :)


Origo, Hír24, HVG, Google...


Szifon.com- friss információs, ezt is tudjuk mire jó.


iHungary- szintén.


Find My Friends- megtalálja a barátaidat, mutatja hol vannak éppen. Sokszor hasznos.


Pizza Forte- tudsz vele rendelni pizzát, és nagyon tetszik benne, hogy látod, épp milyen "státuszban" van a rendelt kaja. (épp sütik, vagy éppen már szállítják)


BpMenetrend- ezt is tudjuk mire való.


ShareBluetooth- sokaknak még mindig nem világos, hogy iPhone-nal is lehet fájlokat küldeni egymásnak. Ez arra való.


FlashLight- lámpa.


Hi!Temptation- Hasonló a Find My Friends-hez, csak ez megmutatja az össze közeledben lévő Hi!-t használó emberkét. Tudtok csetelni, barátkozni, ha valaki szimpatikus, csak dobj neki egy Hi-t! Ezzel főleg idegenekkel tud ismerkedni az ember, és megmutatja azok helyzetét is. Ahogy a Tiédet is. Ajánlja a program a közeledben lévő eseményeket, továbbá rengeteg helyre betudsz jelentkezni. Ha vannak ellenségeid akikkel nem szívesen találkozol, ne használd ezt a programot :D


Dragon & Dragon Search- a Siri nagyon kezdetleges, butított változata. Ez nem beszél vissza, de diktálásra megkeresi az adott dolgot google-n, wikipedia-n, twitter-en, youtube-n stb. Illetve a Dragon diktálásra felveszi amit mondasz, és megtudod osztani Facebook-on, Twitter-en, eltudod küldeni smsben.


iWallpapers- háttérképek tömkelege. Sztárokról, tájakról, zenéről, játékokról, mindenről.


Snap&Sketch- photoshop program, bármelyik képedet megrajzolja, aranyos, nagyon tetszik.


Football Kicks- focis játék.


Paper Toss- egy kukába kell dobálni a papírgalacsint.


Labyrith Lite- több változata is van, ügyességi játék.


StupidZombie- zombikat kell lövöldözni.


FruitNinja- szerintem ezt is mindenki ismeri.


Simon's Cat- aki nem ismeri, az keressen rá youtube-n. Sok haszna nincs az alkalmazásnak, de aranyos.


Többnyire ezeket használom, ezek mind ingyenesek. De mindig töltök le valami újat. Remélem segítettem.

2012. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) utolsó ment neked a zöld kéz;) puszi
2012. jan. 16. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Flashlight - lampa

Converter+ - Eu mertekegyseget szamol USA mertekegysegre illetve borravalot is kiszamolja

ShopSavvy vagy RL Classic - barkod leolvaso, megkeresi az adott termek hol olcsobb

Domino - pizza rendeles

ShopShop - bevasarlo lista

Star walk - csillagos

Talking Tom 2 - interaktiv cica, nagyon jopofa :)

Mars Miner - maszkalos jatek

SP lite - spanyol szavak tanulasahoz

Skype - csetelni anyuval

Origami - lepesrol lepesre mutatja a hajtogatast

2012. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!