Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Move by T-mobile készüléken...

A Move by T-mobile készüléken futnak az ilyen játékok? (Bőven lent)

Figyelt kérdés
angry birds,ibeer,doodle jump változatok meg az ilyen márkásabb játékok,szóval hogy nem is laggolnak-e mert akkor megvenném a készüléket :)
2012. jan. 16. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
angry birds szaggatni fog. ibeer menni fog. doodle jump kicsit szaggatni fog. Márkásabb játékok alatt mit értesz?
2012. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát pl need for speed jaj de ne mmár akadozik...ilyen teló kéne de haveromnak ZTE BLADEja van és néha akadozik az angry birds meg a (Soccer Jump) is
2012. jan. 16. 16:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Az angry birds tök jól fut, az ibeer is nagyon jól, a doodle jump is!

Raging thunder 1,2 Cut the rope, where's my water, speedx,


Én ezeket próbáltam haverom, telóján!

2012. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
most azegyik azt mondja hogy szaggat a másig hogy nem na most melyikre halgassak?
2012. jan. 16. 17:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom h a Move by T-mobileba nincs grafikus gyorsitó ugyh szerintem nem vedd meg.Lehet rajta Angry Birdsezni csak szerintem meg kell várni h betöltsön a pája az meg ugy nem olyan élvezetes.Én inkább a Telenor One Touchot ajánlanám,azon a N.O.V.A. simán akadás mentesen fut.
2012. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1. Nem érdekel meddig tart a töltés csak ne akadozzon annyira

2.mi az a N.O.V.A?

3. T-mobilosnak kell lennem :D

2012. jan. 16. 18:41
 7/18 anonim ***** válasza:

Amúgy van grafikus gyorsító(és nem is olyan rossz Adreno 200)!


Sőt többet mondok, ugyanaz a procc van benne mint a Blade, telenor one touch, sony X8 és társaiban! (qualcomm MSM7227 a soc)


Ez egy egész jó, gép, nagyon jó áron! Ha nem igényled a bazinagy kijelzőt, akkor nagyon jó választás!

2012. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ ha ugyanolyan processzor van benne mint a Blede-ben akkor az mert a havermnak olyan van és megvan rajta az ANGRY BIRDS SEASONS és nem akadozik.
2012. jan. 16. 19:40
 9/18 A kérdező kommentje:
de azt nem értem a youtubon csak egy vidi van angryről (nem a seasonsról) és alig van vidi játék közbeni használatról
2012. jan. 16. 19:45
 10/18 A kérdező kommentje:
de sürgős lenne ha válaszolnának még akinek van ilyen telója lécci írjon!!!!
2012. jan. 16. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!