Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heló. Ez inkább jogi kérdés,...

Heló. Ez inkább jogi kérdés, telefonnal, cseréltem valakivel aki most állítja hogy a telefon nem működik, egy napot használta, nálam ok volt, működött. Azt mondta ha nem cserélem vissza vele, bíróságra megy. Sztetek?

Figyelt kérdés
Ha nála lett valami a telefonnal, csak így próbál megszabadulni a rossz készüléktől? Ha nem csinálom visssza a cserét van okom aggódni?
2012. jan. 16. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
papir van rola?mármint a cseréröl?..ha nincs jöhet a fenyegetözésekkel ..meg kiröhögnék a rendörségen
2012. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi papír van, hogy ő feladott valamit, meg én is (az ajánlott szelvény) de konkrétan nincs sehol leírva a telefon.
2012. jan. 16. 17:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt állítja hogy bevitte szervízbe ahol azt mondták neki hogy valamikor vízbe esett, de akkor hogy működött nálam?
2012. jan. 16. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Használt termékre magánszemélyként nem vagy köteles garanciát vállalni . Ha nem kirivóan olcsón adtad,akkor mehet vele a sóhivatalba is ,esélytelenként indul bármilyen biróságon (Arról nem is beszélve,hogy ha csak nem egy Vertu csúcsmodell a telefon,akkor a per költsége a készülék értékének a sokszorosa)
2012. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 ezres telefonról beszélünk.... Még én fizettem rá neki. Köszönöm a választ.
2012. jan. 16. 19:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, fejlemény, kaptam egy levelet a mokktol, miszerint 52000 ft kártéritést fizessek, mert használhatatlan a készülék amit küldtem. tud vk vm okosat?
2012. márc. 9. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!