Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Samsung Galaxy mini?

Jó telefon a Samsung Galaxy mini?

Figyelt kérdés
vélemény kérek róla, mi jó benne éés mi nem jó benne, van benne valamilyen hiba?
2012. jan. 16. 17:43
1 2
 1/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ami rossz benne, hogy kurv@ drága ehhez a tudáshoz képest. Ami jó, hogy 6 éves gyereknek tökéletes tapogatásra.
2012. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Na jó, a 6 éveset kicsit eltúloztam, de ha elmúltál 12, akkor ne vedd meg, mert sokkal jobbat kapsz ebben az árkategóriában. A kijelzője valami iszonyat, személye szerint én 2 percnél tovább nem bírom nézni ezeket az alacsony ppi-s kijelzőket, mert kifolyik a szemem.
2012. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ezt komoly :/ ?

ma néztem egyet a fehéret, kipróbáltam nekem tetszett

egyébként 16 lány vagyok

jöhet még vélemény, akkor te/ti milyen okostelót választanátok 40 ezer alatt? ha lehet kártyafüggetlen legyen!!

2012. jan. 16. 18:13
 4/16 anonim ***** válasza:
Az új xperia mini, igaz domino csomagban 40000 a webshop-ból.
2012. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem ha lányos kell, az Xperia X8-al sokkal jobban jársz. Viszont ebben az árkategóriában a OneTouch 990 verhetetlen. A Galaxy Mini-t túlárazták, az említettekhez képest fakók a színek, pöttyös a kép, de még a rendszer is instabilabb, és volna még tovább is...
2012. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

én karácsonyra kaptam, és nekem nagyon tetszik!az az 1etlen problémám vele, hogy nagyon sok programot úgykell letölteni rá, hogy rendesen működjön..de én szeretem, jó kis telefon..

16/L

2012. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézd majd meg utána az általad valamiért lenézett 2011-es xperia mini-t. (Nem a régi x10 mini-t)
2012. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat/véleményeket!!!

jöhet még!!:)

2012. jan. 17. 15:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is lebeszélnélek a Galaxy Mini-ről, a OneTouch 990-el jársz a legjobban. Ha nem tetszik, akkor a Nyúlós által említett X8 is többet ér a Mini-nél, ráadásul egész jól is néz ki. Ám ha a keretbe belefér, csatlakozom azokhoz, akik az Xperia Mini-t ajánlották, de nem az X10 Mini-t!
2012. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mégvalami: a Galaxy kicsit tényleg drága a tudásához képest.
2012. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!