Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telót szeretnék venni milyet?

Telót szeretnék venni milyet?

Figyelt kérdés
Iphone-on gondolkozok illetve vmilyen Androidos teló. Most az ár nem számit felszereltség érdekel meg ilyenek. Ezeken gondolkozok: Galaxy s2 (csak nem tetszik anyira a kinézete)Xperia S (mondjuk még nem jött ki de jónak tünik) Htc sensation ezeken kivül más telót is mondhatók :D és léccives indokot és kérek miért ezt vagy azt vegyem
2012. jan. 16. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobb processzora az SGS2-nek van és GPU-ja is. Azonban kijelzőre mind a kettő veri, de én a HTC-t nem venném semmiképp sem, a Sony-t meg majd meg kell várni, bár szerintem sokba fog kerülni.
2012. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nokia Lumia 800. Mert szép, mert tudásban korrekt. Am wp mobil, de az ne zavarjon. Én ezt venném meg. Pár hónap és fogom is.
2012. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
wp nem szeretem. Androdiot akarok mindenkép vagy Iphone (csak az meg nagyon drága)
2012. jan. 16. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van eszed iPhone t veszel vagy htc t, sokkal jobban bírja mint bármelyik Samsung, mellesleg Nokia szart se ér
2012. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nokiát nem akkarok Samsungom van és nincs vele baj Htc nem volt még :D iphone ról meg tudom hogy jó csak nagyon drága:D
2012. jan. 16. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Az tény hogy drága de utána egy ideig telefonnal nem lesz gond
2012. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Galaxy S2 után is van, újabb telefon: SAMSUNG GT-N7000 NOTE
2012. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vax nexus.
2012. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a HTC-t ajánlanám. A Sensation XE-től nincs jobb jelenleg, ami nálunk elérhető. Hogy miért vedd meg? Mert ott a Sense, sokkal jobban optimalizáltabb és stabilabb, mint az S2 TouchWiz-je, a készülékház egybemart fém, a kijelző felbontása is jobb, mint az S2-nél, valamint maga a gyártó is jobban érzi a telefongyártást, mint a Samsung vagy a többi.
2012. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ZTE skate
2012. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!