Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet internetezni...

Miért nem lehet internetezni a Samsung Galaxy S telefonomon?

Figyelt kérdés

A kérdés annyi, hogy nem tudok netezni rajta azóta, mióta visszaraktam "gyári beállításokra", ha értitek hogy mire gondolok, volt olyan opció hogy gyári beállítások visszaállítása vagy valami hasonló, rámentem, és visszament gyárira.

Azóta nem tudok telefonozni, pedig van rajta 500 megás internet csomat, de azt írja hogy a weboldal nem érhető el, akármit beírok, mindig ezt írja.

Valaki tudja hogy mit kellene ezzel csinálni?

Ja, és még annyi hogy volt olyan hogy hozzáférési pontok, ott volt pár opció, de azok is teljesen eltűntek, rámegyek és semmi sincs ott. Eléggé idegesítő, mert nem ezért fizetem a netet.

Aki tud segíteni az kérem írja meg hogy mit kellene tennem, előre is Nagyon Köszönöm!


2012. jan. 16. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A hozzáférési pontoknál kellene lennie a netbeállításoknak. Mivel azok neked már nincsenek így újra be kéne őket írni. Kérdezd le az ügyfélszolgálattól. Vagy keresd meg hátha fent van a szolgáltatód honlapján is.
2012. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ezaz hogy rámegyek hogy hozzáférési pontok, és egy fekete képernyő, de semmi több :S
2012. jan. 16. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Menü gomb, új apn és máris létre tudod hozni az új beállítást.
2012. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor most kérhetném egy picit részletesebben? mert 1 hete van meg a teló, és nem értek még hozzá :D melyik a menü gomb? a bal oldali vagy a középsö?:D
2012. jan. 16. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!