Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy az Androidos telóm (Telenor One Touch) belsó memóriájából áthelyezzem az alkalmazásokat a memória kártyára? (no root)

Figyelt kérdés

Már minden féle "app2sd"... appal probáltam,de nem ér semmit. Az alkalmazások nagy részét továbbra is a telefon memóriájában tárolja,ami Telenor One Touch esetében 158MB (az elérhető tárhely).

Érdekes,hogy a többi Androidos telefon esetében kb. ugyanennyi a belső mem. értéke (+/- 10MB) és náluk nincs ilyen probléma,"elférnek" a telón,sok alkalmazással,én meg a magam kis kb. 8 alkalmazásával nem férek el.

Rootolni nem szeretnék,mert elég zűrös,és félek nagyobb kárt okozok mint hasznot,viszont a gyári alkalamzásokat szeretném letörölni,mert alapjába,már üresen a telefonon ezek 60-70MB foglaltak el (és még semmire sem kattintottam).Fölöslegesek ezek az appok,életemben nem használtam még őket.

Szóval,rövidre fogva:


Hogyan tudom a gyári appokat törölni,a "használt" appokat meg SD kártyára helyezni root nélkül?


2012. jan. 16. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyári appokat rootolás nélkül nem fogod tudni letörölni.

A kártyára áthelyezés meg: az alkalmazások beállításainál van egy olyan, hogy alkalmazások kezelése. Itt ha kiválasztasz egy alkalmazást akkor látsz egy olyat, hogy áthelyezés az SD kártyára. Na ezzel át is tudod tenni őket. Persze ha az adott alkalmazás nem támogatja ezt a lehetőséget akkor nem az bizony marad a telefonban.

2012. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha, hat ennyit tudtam én is :DD
2012. jan. 17. 07:54
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor egyéb lehetőség nincs?
2012. jan. 17. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Nincs
2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!