Iphone jailbreak?

Figyelt kérdés
tudom hogy a redsnow nevű programmal kell jailbreakelni viszont az lenne a kérdésem hogy mennyire nehéz illetve mennyi az esélye hogy vmit elrontok és mondjuk nem indul a teló (ha ilyet 1eltalán lehet) illetve ha el rontom 1 restore meg javítja?
2012. jan. 16. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nem egy nagyon bonyolult művelet, de azért nem kéne otthon próbálkozni vele, pláne, hogy nagy esélyed van elsőként elrontani. Arra kell igazán figyelni, hogy mit hogyan csinálsz. Én először egy 3GS-en csináltam, és úgy rontottam ahogy annak a rendje, pedig mindenre odafigyeltem, és azt sem lehet mondani, hogy tök hülye vagyok a témában.

Akármelyik iPhone tulajdonosa is vagy, egyik sem olcsó, és az ára töredékéért már jailbreakeli egy hozzáértő. Inkább fizesd ki azt a pár ezer forintot, megéri hidd el. Ha nem tudod hová vidd, akkor megadhatom privátban az én szerelőm számát. Ő azt hiszem 4000-5000 Ft körül csinálja.

2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és hol találok ilyen Embert?? Kaposváron tudsz ajánlani vagy valami üzlet esetleg ahol ilyet csinálnak?
2012. jan. 16. 23:05
 3/13 Macs1209 ***** válasza:

Sok mindentől függ. Nem nehéz, de oda kell figyelni

pár dologra. Neten nagyon sok jó leírás van róla...

Youtuben komplett redsnow leírásokat, példákat találsz.

Nem tudod úgy elrontani, hogy ne lehessen életet lehelni

bele...

2012. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jakcsi ***** válasza:

1. hozzászóló:

Ez aztán a marketing öcsém :D

Csak nekem jött le, hogy a "szerelőd" az valójában te magad vagy?

És elkérsz 5ezer forintot egy kb 5 perces műveletért?

Na ne csináld már :)

2012. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha az jött le, hogy én magam vagyok a szerelő, akkor valamit nagyon félrehalucinálsz. Egyébként mióta 5 perc egy jailbreak? De jellemző, hogy értelmeset nem tudsz hozzászólni a kérdéshez, de a kötekedés az megy. Cigány vagy, mi?


Kérdező, csak Budapesten van szerelő ismerősöm, máshol nem tudok. És a félreértések elkerülése végett, nem vagyok szerelő, hobbiból csinálom magamnak, és ismerősöknek, de nem pénzért.

2012. jan. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Macs1209 ***** válasza:

Felém is 5 perc egy JB, de ismerősöknek ingyen megcsinálom.... inkább, minthogy hozzám hozzák szétragadva, és szívjak vele.

Az 1 dolog, hogy a teló utána elszórakozik 5-10

percig még magával, de feltolni rá a cuccot 5

perc.

2012. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Jakcsi ***** válasza:

Nemrég jailbreakeltem az ipad2-met és tudod mennyi idő volt?

Kőkemény 5 perc.

Gyerekjáték az egész nem értem miért kéne hozzá szerelő.

Ha ehhez is hülye vagy inkább lődd fejbe magad.

2012. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Senki soha ne fizessen ilyesmiért!!!

Google és kb 5 perc az egész.

2012. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Emberek segítesetek !!!! Elrontottam a jailbreak-ot.. A telefon nem kapcsol be.. Mi a teendő ? :SSS
2012. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Macs1209 ***** válasza:

Küldj részleteket. Hol rontottad el, mi az hogy be se kapcsol?

Apple logo és megáll, vagy már az sem jön be?

2012. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!