Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülne külföldről...

Mennyibe kerülne külföldről használni a Facebookot telefonról (telenor)?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írja: egy átlagos hírportál (amelyen szöveges és fényképes tartalom egyaránt megtalálható, ill. videobannerek is előfordulnak) egy-egy oldalának betöltése

1-es díjzónában 1000 ft


Tehát akárhányszor betöltöm az oldalt, az 1000 forint? Ha meg akarok nyitni egy üzenetet, akkor az már 3 ezer forint. Vagy én értelmezem rosszul?:DDD

Gondoltam hátha olcsóbb lesz így, mint telefonálni, de tévedtem (nagyon sokat üzengetek fb-n, csak ezért).


2012. jan. 16. 23:04
 1/3 anonim válasza:
Sokkal drágább a mobilnet, illetve wap használat telefonról külföldön, mint a telefonálás, javaslom, hogy ne használd külföldön netezésre a mobilt, mert iszonyú váratlan költségek lehetnek, főleg hogyha előfizetéses vagy.
2012. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebook alkalmazással egy beszélgetésbe belépni nekem most 580 kB volt (tehát 3-400 ft). Ha webes felületen letiltod a képeket, opera mini, stb, akkor nyilván jóval kevesebb lesz. De semmiképp nem éri meg mobilnetezni, keress kint wifit, az ugyanúgy ingyen van.
2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, csak nem tudom fogni a wifit.. akkor én sem kérdezném ezt.
2012. jan. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!