Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 11 hónapos LG okos telefonom...

11 hónapos LG okos telefonom akkumulátora fél nap alatt lemerül, ezt garanciálisan kicserélik?

Figyelt kérdés
T-mobile-os vok, de eddig ha vt bajom mindent kifizettetek velem. Ha most beviszem akk az új akkumulátorért is fizetni kell?
2012. jan. 16. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit fizettetek ki veled eddig?

És igen, ha tényleg hibás akkor garanciába kicserélik, feltéve ha nem te okoztál benne valami kárt.

2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az előző telómnak sikerült betörnöm a képernyőjét, persze azt ki is fizettem, de mikor végre nagy nehezen kész lett utána 1 nap múlva láttam h ilyen sötét folt van rajta, majd 3-4 nap múlva meghalt benne a hangszóró is. Na ezt is kiakarták velem fizettetni. Csak evvel nem értettem egyet, mert ők csináltak vmit rosszul, tehát ők a hibásak. De am köszi a választ! :)
2012. jan. 17. 00:16
 3/4 Macs1209 ***** válasza:

Aksira többnyire más a garanciális feltétel. Mivel

van benne okosság, meg tudják mondani, mitől rossz

az aksi. Lehet egyszer bevitted a fürdőszobába, be-

párásodott, és a teló panelja húz át úgy, hogy merít-

se az aksit. Akkor viszont az már nem garanciális,

mert folyadék okozta behatás.. Nézd meg az aksin,

hogy a fehér jelzőcsík fehér-e, vagy rózsaszínes/

pirosas árnyalata van. Ha nem hófehér, akkor bizony

fizetni fogsz, de lehet a teló is megy a levesbe

hamarosan.

2012. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de minden stimmel, rajta. Hát majd kiderül...

Köszi a válaszod! :)

2012. jan. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!