Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem talál semmi jelent...

Miért nem talál semmi jelent a telefonom a saját pozícióm keresésekor? Ellenben ismerősöm nokia 5230-asa meg pár másodperc múlva pontosan belövi, hogy hol van éppen.

Figyelt kérdés

Nokia c5-03-as készülékem van.

Gépen letöltöttem a Magyarország térképet is és telepítettem a telefonra.


2012. jan. 17. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem 5230 van, újonnan nekem 5 percbe telt mire megtalált (3.00 maps-al persze) később egyre többet használtam, és ratettem a legújabbat, a Ovi Mpas 3.06-ot. azzal 10 mp és tudta hol vagyok 50m-en belül. javaslom használj internetet. úgy még gyorsabban talál jelet.
2012. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt. Ez kb mennyi adatforgalmat csinál?
2012. jan. 19. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Pártíz kB.
2012. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valszeg azért ,mert az ismerősödnek van net a telóján, és ugye a telefonokba nem sima GPS van hanem A-GPS a kettő között az a különbség, hogy az A-GPS gyengébb teljesítményű mint elődje, ha saját erőböl kell megkeresnie a műholdakat akkor több időbe telik mint a sima GPS nek , DE ha van net előfizetésed vagy csatlakozva vagy wifi hálózatra akkor a szolgáltatódtól lekéri a műholdak pillanatnyi helyzetét, és viszont így pár másodpercen belül megvannak...Valszeg a neked azért telik több időbe mert saját erőböl keresi..
2012. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Keresett valami műholdakat saját "erőből" és most már ingyen is működik.... köszi még egyszer...
2012. jan. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!