Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 3G-en IOS 4.2.1 van...

Az iPhone 3G-en IOS 4.2.1 van és hogy tudom vissza rakni IOS 3.1.3-ra?

Figyelt kérdés

De a Gond Az, hogy Ipadbasebandal lett Jailbraikolva,

és mondtak nekem valami tinyumrellás cuccot, de én nem mentettem le a szoftvert.


2012. jan. 17. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtudom, hogy az iOS-nál is van-e ilyen, de ilyet soha ne csinálj. ezt downgrade-nek hívják, ha felteszel egy régebbi szoftot, akkor meghal a teló (de iOS-nál nem biztos) google a barátod. De menj föl egy angol fórumra, ott biztos kapsz választ
2012. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont a 3.1.3 ,amit vissza tudsz rakni vagy a 4.1 . E két szoftvert írja alá az apple visszamenőleg csak. Le kell tölteni valahonnan(gugli megmondja) a telodhoz való 3.1.3 fw-t,DFU módba kell tenni a telefont (pl. ireb win alatt) ,itunesban SHIFT gombot nyomva restore-ra klikkelsz és betallózod és mehet a menet.
2012. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah bocs, most látom ipad baseband : szóval ahhoz custom fw-t kell csinalnod(baseband nélkülit) pl.a snowbreeze megfelelő verziójával és ezt tudod feltölteni a telóra. De a baseband nem downgradelehető,így a gps funkciókat továbbra is bukod
2012. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!