Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott telefonból meg...

Elromlott telefonból meg lehet szerezni valahogy a benne lévő képeket, zenéket, videókat?

Figyelt kérdés
Kisfiam ügyesen bedugta a telefonba a töltőt, valami eltörött benne sajnos. Lemerült, szóval bekapcsolni sem lehet már, és így a töltőt sem lehet beletenni. Viszont rengeteg kép, videó van róla benne kicsi korából. Lemondhatok róluk vagy valahogy ki lehet belőle szedni?
2012. jan. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerzel egy aksit ami fel van töltve és akkor szépen bluetoothon keresztül átküldöd egy másik telefonra vagy ha van bluetooth adaptered a géphez (esetleg beépített bluetooth) akkor arra. Vagy ha van benne memóriakártya akkor arra tedd át amit lehet vagy lehet most is azon vannak a dolgok és akkor csak ki kell venni.

Vagy simán el is lehetne vinni a szervizbe, hogy cseréljék ki a csatlakozót.

2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Memóriakártya nincs benne. Ilyen aksija nem tudom van-e valakinek errefelé, régebbi kis Samsung telefon.

Szerviz... vajon menniybe fájhat az is? A telefont igazából nem használtuk már, csak a gyerkőcé volt, ezzel játszott mindig.


Azért köszi.

2012. jan. 17. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek játszott vele, akkor nagyon mi a fontos adat?

Amúgy próbáljátok feltölteni valamelyik telefonnal.

Én is azt csináltam, hogy a Nokia telefonomba beletörte hugom a töltőt, aztán töltöttük úgy, hogy volt másik telefonunk, nem ment bele tökéletesen az aksi, de töltötte, s használható volt. Igaz, már nem használtam a telefont, mert lecseréltem, de néha kellett.

2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 norberto79 ***** válasza:
Ha nem ugyanazon a csatlakozórészen történik a töltés és az adatkommunikáció akkor csak simán rákötöd a gépre usb-n, már töltődik is, illetve egyúttal a tartalmat is gyorsabb lementeni nem kell küldözgetni...
2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nagyon fontos adat a képek és a videók a gyerekről. 2,5 éves és szerette nézni magáról a videókat, amik csak azon a telefonon vannak meg.


Köszönöm a válaszokat, megpróbálok tenni valamit.

2012. jan. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!