Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smasung galaxy w-m sd kártyájá...

Barney Stinson ;) kérdése:

Smasung galaxy w-m sd kártyájára hogy tudok telepíteni alkalmazásokat, játékokat?

Figyelt kérdés
Üdv! Friss tulajdonosa lettem egy Samsung Galaxy W mobiltelefonnak. És amellett, hogy az első tapicskolós telóm, az első androidos is, szal eléggé hülye vagyok még hozzá. Ezért kérdezném, hogy hogy lehet alkalmazásokat a hozzá vásárolt micro SD kártyára telepíteni?
2012. jan. 17. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Utólag viszont át tudod tenni.
2012. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint mondottam, hülye vagyok az androidhoz, így ez még mindig nem mond sokat. Elmagyaráznád, hogyan lehet utólag áttenni sd karira a belső memóról? :'D
2012. jan. 17. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak egy kicsit kéne nyomkodni és ismerkedni a telefonnal és máris meglenne erre a kérdésedre a válasz.

Beállítások.>Alkalmazások->Alkalmazások kezelése kiválasztasz egy alkalmazást és ott az adatlapon lesz egy áthelyezés SD-re felirat.

2012. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Android 2.3.5 van a telón és sehol nem találok olyat, h alkalmazások kezelése.
2012. jan. 17. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem létezik. Az van mindegyikbe. Közvetlenül az ismeretlen forrás alatti menüpont.
2012. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig nincs. Neten körbeolvastam és olyanokat írnak, h rootolás, meg partícionálni kell a microsd-t, meg apps2sd kell, de nem merek nekiállni, mert ezek más galaxy készülékekhez szólnak.
2012. jan. 17. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

2.3-nál már fölösleges ezt megcsinálni mivel ott már alapból át lehet helyezni. Persze ehhez meg kéne találni, mert ez minden androidos telefonnál ott van.

Amivel rá lehetne segíteni az a Marketről valamilyen app2sd alkalmazás (ez nem ugyan az az app2sd amiről olvastál). Ez kilistázza, hogy mi az amit át tudsz tenni és ha kiválasztod az alkalmazást úgyis behozza az alkalmazás adatlapját. Pont ugyan úgy mint ha az alkalmazások kezeléséből választottad volna ki.

2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!