Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a telefont USB-n keresztül?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Nokia C6-00 típusú készüléket. Először, mikor szoftvert frissítettem, felismerte a gép, most viszont semmit nem reagál, ha rádugom USB-re. Miért lehet ez? Mi a teendő?


Köszönöm előre is!


2012. jan. 17. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell lennie a beállításokban kapcsolódás, kapcsolatok menüpontnak, és azon belül usb vagy számítógépes kapcsolatok. Itt állítsd be, hogy mit csináljon adatkábel behelyezésekor.
2012. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,lehet választani különböző funkciók közül, de egyikre sem reagál. Sem a gép, sem a telefon. Még csak a kis USB jel sincs kint, hogy csatlakoztatva van. Semmi.
2012. jan. 17. 21:05
 3/4 anonim válasza:
Nekem az segített, hogy újraindítottam a telefont, de lehet, hogy másnak más okozza, meg ennyi hónap után már ez nem nagy segítség, de hátha másnak hasznos.
2013. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tárgytalan már, köszi, másik telefonom van. :)
2013. szept. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!