Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y-ommal nem...

Samsung Galaxy Y-ommal nem tudok felmenni az itthoni Wifire. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy sokan kérdeztek már hasonlót, de az ottani válaszok nem voltak számomra hasznosak.

Samsung Galaxy Y-om van, ha csatlakozni szeretnék a Wifire, érzékeli és el is kezd kapcsolódni, majd kiírja: "Szétkapcsolva"

Máshol még nem volt lehetőségem kipróbálni, suliban jelezte, hoyg van Wifi, de jelszót kért, így nem tudom, hogy ott működött-e volna. Lehetséges, hogy csak itthon nem akar csatlakozni?

Milyen beállítások lehetnek szükségesek?

Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 18. 15:06
 1/6 anonim válasza:

Nekem is Y-om van és én tudok csatlakozni a wifire bárhol.

próbáld meg átállítani a wifid titkosítását. Ha ezek után se menne, akk a routereddel lehet a gond..

2012. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam egy másik nyílt wifire csatlakozni, és ott is azt írta ki, hogy Szétkapcsolva.

A telefonnal van a baj?

2012. jan. 20. 17:40
 3/6 anonim válasza:
Hát akk valószínűleg igen! Nézd meg még a telefon beállításokat hátha!
2012. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A samsung gyári andoridos romjaiban elő szokott fordulni,hogy egy-egy wifit nem látnak v nem kapcsolódnak. Nekem az SGS-em is hajlamos ilyenre. Én egy helyen nem tudtam eddig jelszavas wifire csatalkozni velem,minden máshol kifogástalan a jelen rommal. De egy korábbi kiadásban nekem is volt ilyen gondom. Pl a házi wifim nyitottan szuper volt,jelszó után nem csatlakozott. Ajánlom,hogy a KIES-el nézz utánna,hogy van-e elérhető rom frissítés v ha bízol magadban és picit értesz a dolgokhoz,akkor Odin és szervíz rom. Ha érdekel utóbbi menete,akkor írj privátot.

Üdv

2012. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez a gondom. Letiltja a kapcsolódást a WPA WPA2 kód.Lezárja.Tud valaki segíteni???Előre is köszi!!
2012. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ugyanez a probléma:SS
2013. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!