Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy La Fleur telefonom...

Van egy La Fleur telefonom (vodafone) és szeretnék játékot rátölteni de negy vagyok egy műszaki zseni és nm értek hozzá . Segítséget kérnék valakitől?

Figyelt kérdés
kell hozzá vmi külön progit letölteni ha tud vki kérhetek egy linket :( ??
2012. jan. 18. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Parancsolj :)

Sajnos direct linket nem enged a Gyakori.

a keresőbe ".jar 240x400 mobile game"


[link]


Letöltöd a számodra szimpatikus játékot, kapsz egy .jar fájlt, azt kell rátenned a mobilodra "Other-Egyebek" mappába, és ott megnyitni-majd telepíteni.

2012. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. jan. 19. 15:20
 3/6 A kérdező kommentje:
így se tudja a mobilom lejátszani a játékot
2012. febr. 14. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az újabb szoftverek nem engedik a játékok telepítését.Nekem 2011 áprilisi szoft-al még ment, de a novemberi frissítéssel már nem.Ha garanciás a telefon, vidd el egy Samsung szervizbe(ha teheted) és kérd meg a szerelőt, hogy olyan szoftvert tegyen rá, ami felismeri a játékot és a widgeteket!
2012. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
A google segít. Asszonynak én is így oldottam meg: [link]
2012. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez sikerült köszönöm :)
2012. febr. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!