Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol állíthatom be ezt a...

Hol állíthatom be ezt a telcsimen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy Samsung GTS5260(Star 2) telcsim, és nemrég vettem,ezért nem igazán értek még hozzá.

Amikor a widgeteket nézegettem,állítgattam,és több oldalam lett a telcsin,azok a kis pöttyök ott fent jelzik. Ezt hogy lehet visszaállítani hogy ne legyen vagy 7oldalam,csak 2-3kb?

Nagyon megköszönném,ha segitenétek!

Ezer hálám


2012. jan. 18. 19:57
 1/8 anonim válasza:

"Telcsi".

Ehhez nincs hozzáfűznivalóm.

2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van hozzá 1 kezelési utasítás,abban le van írva.
2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.


Biztos sokat segítettél :D


Ha olyan nézetben vagy, hogy egyszerre látod az alapképernyőket, nem lehet törölni úgy, hogy tartod rajta az ujjad? Androidon így van, TouchWiz-en fogalmam sincs.

2012. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A felhasználói kézikönyvben ez nincs leirva,hogy hogy tudom törölni az oldalt a telefonon,amin van háttérkép,tudjátok arra gondolok. :)
2012. jan. 18. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Rákkantintasz a widgetre elforditod a telefont ( amugy sugoba bennevan) és ott kilehet törölni.. van az oldalon egy behajtani tilos tábla szerűség arra rámész kitörli az oldalakat.
2012. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban olvasd el azt a könyvet....


[link]

2012. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajna nem sikerült még eddig :(

És hiába hogy nem nagy felbontású a kép,de akkor is több oldalas sajna :( Hogyan lehetne ezt megcsinálni?

Köszönöm

2012. febr. 2. 10:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem,ma hallottam hogy így is hívják egy páran a telefont : telegrács :-D
2012. febr. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!