Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vettétek a telefonotokat?

Hogy vettétek a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy csak bementetek a forgalmazóhoz, és ott néztetek egyet, vagy sok utánakeresgélés/olvasás után vettétek meg? Esetleg megbántátok-e, hogy megvettétek?
2012. jan. 18. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
telenorban és nem bántam meg bár most gyűjtök rá újra
2012. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Online legelőször megnézni az árfekvéseke (t-mobilnál, így 5000-el olcsóbb), aztán mobilaréna és hasonló oldalak tesztjei, videói, majd fórumok. Ítéletalkotás, és mobilszolgáltató kiválasztása. Megnézni az árat, majd eldönteni, megéri-e. Újból végignézni a teszteket és hozzászólásokat. Majd online rendelés, vagy üzletben körülnézés. Végül a telefon kézbe vétele.
2012. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nagyon sokáig töprengtem, leszűkítettem,milyen típust akarok,megnéztem róla a videókat, a leírásokat, a kritikákat, aztán elmentem a forgalmazóhoz,ott is megnéztem,kérdezősködtem róla ismerősök között,ismerik-e a telefont,hogy milyen... nálam ez egy elég hosszú folyamat volt,de egyáltalán nem bántam meg,hogy megvettem (egy kicsi érintőképernyős LG GS290em van,nagyon lehúzták a kritikákban,de nekem nagyon tetszik,szuperül működik,és arra,amire használni akartam - zenehallgatás,nyilván telefonálás,sms,facebook,twitter - tökéletesen működik) .
2012. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony a vásárolni szánt mobilt alaposan körbe kell járni, nem csak rábökni.

Tesztek, videók, vélemények tanulmányozása után sok kérdést tettem fel és megérte a fáradságos kutakodást :)

(Alcatel OT-990 22E.-ért)

2012. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Kerestem a neten egy telefont, bementem, megvettem.
2012. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!