Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Nem értem azt hogy minden Iphone-os meg ipod touchos meg egyáltalán aki apple termékkel rendelkezik elégedetlen amiatt hogy ugye mindig jailbreakelni kell pl egy ipodot az appok miatt és ilyenkor az androidosoknak fülig ér a szájuk.

De itt jön a bökkenő: Az android marketen is nagyrésze az appoknak fizetős. Én eddig úgy tudtam hogy itt minden ingyenes. Nem értem miért ilyen elégedettek az androidosok. Vagy valamit nagyon félreértek?


2012. jan. 18. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ilyen elégedettek az Androidosok (köztük én is) mert 2 érintésből meg van oldva, hogy külső programot is futtatni tudjon, ergo nem kell jailbreak ahhoz, hogy egy torrentoldalról leszedett (amúgy a Marketen fizetős) appot telepíteni lehessen. INGYEN!
2012. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. nem fért a fejembe az hogy hogy létezik
2012. jan. 18. 23:04
 3/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Azért mielőtt teljesen elmegyünk a jailbreak=tört cuccok kérdés irányába.

Az alma rendszere nagyon zárt nagyon sok olyan apróság van a készülékben ami hasznos de valamiért az ios-ben nem "megengedett" pedig a készülék képes lenne rá.

Az android sokkal nyitottabb sokkal könnyebben kényelmesebben testre szabható.

Egyébként az ingyenes appok terén tényleg az android vezet (ami nem azt jelenti hogy appstore ban nincsenek ingyenes cuccok ép csak kevesebb)

2012. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!